Mindent elfelejtettem :)

Sziasztok. Nagyon komoly gondban vagyok. A fiam kapott egy Iphone 4-et a nagytesójától. Létrehozott neki egy icloud fiókot, bejelentkezett és az adatokat leírta egy papír lapra. Nos, ez a papírlap elveszett. Jelenleg ott tartok, hogy az aktiválási záron nem jutok túl, (nagyjából azt érzem, hogy lesz egy szép papírnehezékünk itthon) merthogy az apple id biztonsági okokból le van tiltva, megváltoztatni nem tudom, a biztonsági kérdésekre nem emlékszik senki és ami a legfurcsább, azt írja az apple oldal, hogy a feloldó emailt elküldtük a 5****@gmail.com-ra. Namármost, ilyen mailboxot senki sem ismer. Szerintetek van esély a telefon használatára, vagy tényleg papírnehezéknek lesz jó? Bocsánat lehet, hogy nem jó helyre írok, de talán az ország legnagyobb iphone közösségében csak akad valaki, aki segíteni tud, vagy leglaább megnyugtatóan jelzi, hogy tegyem a polcra a készüléket :slight_smile: Köszönöm. András

Elso korben azt tanacsolnam, hogy telefonalj egyet, mert az Apple ugyfelszolgalata lehet az egyetlen, aki segiteni tud. Az aktivalasi zarnak pont az a lenyege, hogy ha nem ismered a hitelesito adatokat, akkor hiaba lopod el, reseteled le, az aktivalasi folyamat megfog.

Köszönöm, holnap felhívom őket. Bár nem tudom mivel tudnám bizonyítani egy több, mint 8 éve vásárolt készüléknél, hogy nem loptam. András

Azzal hogy nem jelentette le hivatalosan senki hogy lopott gondolom és nincsen elveszett módban sem, meg talán tudtok olyanokat az apple-en kívól amit pl egy tolvaj nem, stb.