Ming-Chi Kuo: a kijelző mögötti Touch ID 2023-ban, az összecsukható iPhone 2024-ben érkezhet

Eredetileg itt jelent meg: Ming-Chi Kuo: a kijelző mögötti Touch ID 2023-ban, az összecsukható iPhone 2024-ben érkezhet - Szifon.com

Alig jelentette be az Apple az új iPhone 13 sorozatot, Ming-Chi Kuo máris megosztott néhány érdekességet a kijelző alatti Touch ID-val ellátott iPhone modellről és az összecsukható verzióról is. Kuo szerint az embereknek nem szabad elvárniuk, hogy a következő iPhone-on a kijelző alatti Touch ID legyen, mivel ennek a technológiának a bevezetése még egy-két évet…

osszecsukhato? (lehet a reklamoktol nem talaltam?)

Engem az érdekel, hogy a FID fanok majd nem vesznek TID-s telefont, valamint, hogy mi lesz majd az aktuális hiszti ellene? :slight_smile:

OK, de miben fog különbözni a samu-kban találhatótól?

“Biztonságos?” – Dr. Szell

Nem szabad elvárni? A többi gyártó már több éve megcsinálta! Nekem egyébként nem szükséges, sem a szenzorsziget elhagyása, sem a tuch id.

1 kedvelés

De hát tudod, a többi mind sz@r, de majd az Apple! Aztán jön az, hogy rosszul tartod.

Apple tempót figyelembevéve + 5 évet nyugodtan lökjetek hozzá minden évszámhoz. 🤷

1 kedvelés

Miért lenne hiszti? Nem is értem. Azt vesszük ami van. Szerintem piszok jó a FID de ha nem lesz akkor nem lesz. Bár remélem meghagyják ezt az opciót is…

Szerintem a kijelző alatti Face ID lesz az igazi nagy dobás :slight_smile:

Amiért eddig is. Rendszeresen olvasom a hozzászólásokat itt, ahogy Te is.

Jobs meg forog a sírjában. Mivé lett az Apple, lassan kullog az Androidos telók után. Nem mintha engem érintene a hajtogatós telefon, de azért azt a TID-t megcsinálhatnák már.

Jobs már akkor is forgott a sírjában, amikor még élt. rajta és az Apple vezetőségén kívül senki nem tudja, hogy mit hagyott hátra.