Ming-Chi Kuo: az Apple le fogja cserélni a pillangómechanikás billentyűzetet

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/07/ming-chi-kuo-az-apple-le-fogja-cserelni-a-pillangomechanikas-billentyuzetet/

Az Apple hírek forgatagában talán a legismertebb elemző Ming-Chi Kuo, aki gyakran eltalálja, hogy min is dolgozik a cupertinói vállalat, épp ezért érdemes rá figyelni. Balról a régebbi ollómechanika, jobbról pedig az újabb pillangómechanika Kuo most úgy véli, hogy az Apple a MacBookokban vissza fogja cserélni a billentyűzetet a pillangómechanikás megoldásról a klasszikus ollómechanikás változatra.…

Kiváncsi vagyok a Keynote bejelentésre. Mekkora hű-hóval adják majd elő a fejlesztést. Nyugi. Tudom, higy a legnagyobb kussba fogják vissza cserélni. Mint az iPod frissítés. Akkora hírverést kap…

Nem vissza fogja cserélni, ahogy olvastam. Hanem le fogja cserélni. Szóval persze a régebbi technikát kapjuk meg, de ne gondold, hogy a 10 éves billt fogja csak vissza rakni. Lehet a régebbi technológiát alkalmazza valszeg tovább fejlesztve. Nem lesz olyan mint a régi, csak a technológia. :slight_smile: Szóval eladhatják újként nyugodtan!

volt róla poszt: