Ming-Chi Kuo: drasztikusan új designt kap az Apple Watch Series 7

Eredetileg itt jelent meg: Ming-Chi Kuo: drasztikusan új designt kap az Apple Watch Series 7 - Szifon.com

Ming-Chi Kuo elismert elemző az Apple rajongók köreiben, ezért ha nyilatkozik, akkor annak jó eséllyel oka van, az ok pedig a legtöbbször az, hogy biztos információkkal rendelkezik. Ezúttal az Apple Watch Series 7 kapcsán fedett fel pár információmorzsát, többek közt azt, hogy idén drasztikusan újszerű designt kapunk és hogy az óra még ebben a hónapban…

Kerek lesz? :grimacing:

Na igen az valóban drasztikusan új lenne. :smiley:

Nekem is csak akkor tetszene ha kerek lenne. Így négyzetesen olyan játék óra hangulata van…

1 kedvelés

A kerek nekem is bejönne, mondjuk kicsit lehetne robusztusabb is. Egy olyan igazi klasszikus óra design.

Na ez megint csak ízlés dolga, mert másnak pl a minél vékonyabb órák jönnek be, igaz ez egyelőre az akku miatt nehéz megvalósítás egy okos óránál. Az én órám csak 2,5 mm, egy Edox, sajnos ami ennél is vékonyabb az már teljesen már árkategória és csak hogy legyen egy nem mérvadó, főleg meg mióta AWatch-om van a másikat nem is hordom. Azért reménykedem hogy 1x talán elérik ebben is a kb 5mm-t legalább.

Ezért is írtam, hogy nekem, és nem azt, hogy nekünk…… :slightly_smiling_face:

Ja hogy mindkét változásra értetted. :slightly_smiling_face:

Aki kerek desingre vágyik vegyen androidos órát!
A szögletes design nekem jobban bejön…

Végül is kevésbé óra forma, de több kijelzőt ad a “sarkok” miatt. Ha igazán nagyot akarnának lőni az Apple-nél, mindkét formában kiadnák az órájukat. De nekik nem szokásuk mindenki kedvében járni, sajnos!

Mivel én egy kicsit óramániás vagyok szeretek különböző helyekre más más órát felvenni. Számomra nem hátrány, hogy az AW úgy néz ki ahogy, én csak úgy tudok rátekinteni mint egy sportóra és ezen véleményem akármilyen külsővel is fog megjelenni nem fog változni. Engem az se érdekelne, ha nyolcszögletű lesz csak legyen már végre valami új dizánja, mert ez ami most van már nagyon unalmas.
U.i.: Amúgy nekem pont az Edox órám a legrobusztusabb, a lünette is vastagabb mit 3mm. :slightly_smiling_face:

Azért mert neked a szögletes jön be jobban ezért más vegyen androidos órát?
Megsúgom, hogy az órákon már rég nem android fut :smiley:
Mi a szögleteset nem szeretjük és jó lenne kerek órában Apple watch.

hanem mi? nem a Wear OS fut rajtuk? ha de, akkor az mióta nem Android?

Az enyémen SwALPS fut :joy:

1 kedvelés

Ezt nevezem drasztikusnak :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

És tényleg drasztikus a változás, el se hiszem! :sweat_smile:

Ha jól értettem kapott a sport verzió is valami karcálló üveget? Igen ez elég nagy változás :crazy_face: :joy: :thinking: