Ming-Chi Kuo: új iPad mini 2023 végén vagy 2024 elején, és a horizonton látszik a hajlítható iPad is

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2022/12/31/ming-chi-kuo-uj-ipad-mini-2023-vegen-vagy-2024-elejen-es-a-horizonton-latszik-a-hajlithato-ipad-is/

A TF International Securities népszerű elemzője, Ming-Chi Kuo ismét “olvasott a tealevelekből” és ezúttal az iPad miniről nyilatkozott. Személy szerint nagy iPad mini rajongó vagyok, így izgatottan olvastam bele előrejelzéseibe, de úgy fest, hogy csak egy egyszerű chip frissítésre számíthatunk az Apple-től az aprócska táblagépet illetően. Ami azonban izgalmas, hogy Kuo szerint a cupertinói vállalat…

“Ennek ellenére ha az Apple például egy M-szériás chipet tenne az iPad minibe, amivel az egy USB-C-s monitor csatlakoztatása után asztali állomássá tudna változni a Porondmesternek köszönhetően, akkor lehet, hogy sokak álma teljesülne.“

Ez az iPhone-okra ugyanúgy elmondható! És instantget lenne egy ilyen a fold mellett.

by the way

BUÉK mindenkinek

1 kedvelés

Na igen, az iPhone-okban is ki lehetne használni ha lenne, a Samunál ott a lehetőség és jól is működik, a többit még nem láttam mennyire jó, de lehet megint csak kullogni fog az Apple, értelmes funkciók lehetővé tevésében a droidosok mögött.
Nekem nem lenne ellenemre ha egy komolyabb akár iPhone Mini méretet lehetne asztali gépként kb használni. Az lenne az igazi mindenes kütyü, ha már van rá lehetőség.

1 kedvelés