Mit kell tudni az iOS 11.4.1 korlátozott USB-kiegészítők opciójáról?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/11/mit-kell-tudni-az-ios-11-4-1-korlatozott-usb-kiegeszitok-opciojarol/

Az Apple az iOS 11.4.1-ben tovább csavart az iOS 11.4 bétájában már felbukkant új funkción, aminek a célja a biztonság növelése: a készülék a zárolástól számított 1 óra letelte után a Lightning-porton keresztüli kommunikációt biztonsági okokból letiltja, tehát azt csak az eszköz töltésére tudjuk használni, de azt sem minden esetben. Ez a készülék zárolását feloldva kikapcsol,…

Én bekapcsoltam, nem vagyok paraniod

kosz a magyarazatot (eleg ertelmetlen a mondat a kapcsolo alatt)

ez ios 12 screenshot? :sunglasses:

igen, iOS 12-es, az iOS 11-ben van benne egy elírás is. :smiley:

ok… arrol tudtam en is… :joy_cat:

“Természetesen könnyedén kikapcsolhatjuk ezt a korlátozást” - ez a kedvenc mondatom. Ez kb. úgy hangzik, mintha az Applenél az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy ki/be lehet dolgokat kapcsolgatni szabadon, közben meg olyan buta gyagya dolgokat képesek korlátozni, hogy a hajam égnek áll tőle. Nade, ettől még szeretjük :slight_smile:

ezt a korlátozást tényleg könnyedén ki lehet kapcsolni. hogy kinek milyen funkció korlátozása számít problémának, az egyénfüggő, ebben a cikk nem foglal állást.