Mit tehetek, ha az accountsd pörgeti a processzort 10.15.7 óta?

Inkább a macos catalinara adjanak valami frissítést ki! 10.15.7 frissítés folyamatosan pörgeti az accountsd-t , használhatatlan a gép! Állítólag sokan érintettek, de itt nem foglalkoznak vele…

ezeken menj végig:

Nekem az segitett, hogy:

  1. kijelentkeztem a geprol, majd restart
  2. Utana tovabbra is azt mutatta, hogy be vagyok jelentkezve, szoval megint kijelentkeztem, majd restart
  3. Miutan mar ugy latta a rendszer, hogy nem vagyok bejelentkezve, szimplan bejelentkeztem es minden jo lett.

Fura, hogy mindket macemen meg kellett tennem.

Mindenen végig mentem, Apple Supportal is beszéltem, vannak kivételek akiknél ez a megoldás sem megy, annyit kértek legyek türelmes, jönni fog valamikor egy frissítés ami majd megoldja ezt a problémát - gép meg addig használhatatlan sajnos :frowning: Asszony MacBook air gépén meg semmi probléma.

Mivel nem veszíthetsz semmit, még ezeket is megnéznéd?

  • NVRAM és SMC reset
  • System Preferences > Spotlight > Privacy and adding (+) your storage drive (“Macintosh HD” by default) to the “Prevent Spotlight from searching these locations” list. Then, remove (-) the drive from the list, and the Mac will begin reindexing.

Próbáltam, sajnos nem segített :frowning:

iCloudból kilépés majd visszalépés is volt?

ezt itt lezárom, lett róla külön cikk, linkelve alább – a külföldi oldalakon a hozzászólásokban a legtöbben az iCloudból való ki- és visszalépést írják megoldásként.