Mit várhatunk az októberi Apple eseménytől – már ha lesz egyáltalán ilyen idén?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/03/mit-varhatunk-az-oktoberi-apple-esemenytol-mar-ha-lesz-egyaltalan-ilyen-iden/

Szeptemberben az Apple bemutatta az új iPhone-okat, az új Apple Watch-ot és az új belépő szintű iPadet. De vajon tartanak-e még egy médiaeseményt a többi, frissítésre váró termék számára? Sok pletyka enged arra következtetni, hogy lesz még egy októberi bemutató is, ahol új iPad Pro, MacBook Pro és egyéb nyalánkságok kerülnének bemutatásra. Nézzük végig, hogy mik…

Na meg az árát is :grinning:.

Az SE2-t kéne már bemutatni…

Ha a tendenciát nézzük, nem tart. 2015, 2017, 2019 normál sorozat, ezekben az években nincs októberi esemény.
Egyébként az SE lenne az igazán várt bejelentés.

Én egy új Apple TV-t várnék :slight_smile:

Én azt várnám legjobban, hogy Macbook Pro 15 colos vagy nagyobb notebookoknál legyen lehetőség numerikus billentyűzettel is megvásárolni. Vagyis teljes billentyűzet legyen hozzá. Szerintem egy kicsit ciki így 2019-ben, hogy nem lehet megvenni egy macbook pro gépet teljes billentyűzettel!!! Csak úgy, hogy megveszed kiegészítőnként! Ez lenne a legfontosabb, amit a legjobban várnék egy Macbook Pro gépeknél!