Most vegyél Apple-részvényt – legalábbis a Morgan Stanley szerint

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/11/26/most-vegyel-apple-reszvenyt-legalabbis-a-morgan-stanley-szerint/

Régen foglalkoztunk az Apple-részvény árfolyamával, így tekintsünk ki egy kicsit, mi is várható ezen a fronton. A Morgan Stanley elemzője szerint komoly emelkedés. De vajon miért? Múlt héten tartották az APAC Summit nevezetű rendezvényt, ahol Katy Huberty, a Morgan Stanley elemzője felszólalásában igen pozitívan nyilatkozott az Apple-részvény jövőjéről, szerinte a következő 12 hónapban bőven van…

“Az iPhone 11 eladásai meghaladták az Apple elvárásait”

Ez mitől is emeli a részvények értékét?

Jó lenne ha lenne erről valóban egy cikk egy év múlva, de félek, senki nem fog emlékezni arra, hogy írni kellene róla.

Az iPhone 11 és 11 Pro egy rohadt jó készülék lett, az hogy itthon elbaszott az árazása az más tészta. Jelenleg sok helyen készlethiány van, és minden teszt pozitív lett, még mi is azt gondoljuk, hogy az XS után végre egy jó frissítés. Nyilván az ár más tészta.

Az is lúzer, aki mondjuk Svájc helyett Magyarországon vesz almás telefont… i

hm?

Ezért miért is lúzer valaki?

Jártál már életedben Svájcba?
Vagy csak itt vergülődsz?
Én mindig Magyarországon vettem iPhone és valószínű,hogy itt is fogok ezután is!
Ezért lennék lúzer?
Akkor Te minek értékelnéd magad?
Én itthon is megtudom venni,ott is megtudnám!:wink:

Bocs, ennek a vitának mi köze van ahhoz, ami a címben szerepel, vagyis, hogy vegyek-e vagy sem részvényt?
Elmondaná valaki, vagy átugrottam egy részt???
Köszi

Értem, tehát akkor a nagy kereslet fogja emelni nem a “meghaladt elvárás” :slight_smile: