Nálatok elérhető már az Apple One?

Nekem tegnap is és ma is elérhető.

Szerintem ez a váltás leginkább annak éri meg, aki nem akar külön-külön az Apple összes létező dolgára előfizetni és egyedül használja családon belül a szolgáltatásokat. Tehát én gondolkodás nélkül váltottam. És mivel az eddigiek fényében (egyelőre legalábbis) nekem még az 50GB-os iCloud tárhely is elég, így abban a pillanatban ahogy váltottam a One-ra, le is mondtam az addig előfizetett 200GB-os tárhelyet. Ha esetleg úgy adódik, hogy mégis kinövöm valamikor a One-hoz tartozó 50GB-ot, akkor újra előfizetek külön iCloudra. De a családi nekem egyáltalán nem éri meg, lévén egyedül nekem van itthon Apple cuccom.

Nekem volt Apple TV+, iCloud 200 GB és Apple Music előfizetésem családi megosztásban. Ha csak ezt a hármat nézem önmagában, akkor már kedvezőbb az Apple One. Ha meg mellé veszem az Arcade-ot, akkor pedig sokkal jobb.

Itt egy gyors matek, amit tegnap csináltam.

Nekem is így volt, csak volt még az Arcade is és nem volt családi megosztás, hanem sima egyéni. Annyi, hogy februárig a TV+ ingyenesben volt, most meg már akkor nem, de még így is kedvezőbb.

A 200 GB is megéri, ha nincs ingyenes TV+ előfizetésed, mert az minimum februárig érvényes , Arcade-ot, ha eddig nem volt akkor ki tudod próbálni 3 hónapig ingyenesen, ha nem akarod a családdal megosztani. Azért én azt mondom, hogy előbb próbálja ki az ember és gondolja át mielött vált.

Nekem már csak amiatt is megéri, hogy így csak 1 SMS-t kapok tőlük. Kicsit irritáló volt, ahogy jöttek sorban 1 percen belül a levonásokról szóló értesítések. :joy:

Mégegyszer mondom: nálam az Arcade kivételével minden volt, de még ha nem is számolom bele, akkor is kedvezőbb a One.

Ha innen nézem akkor az Arcade már csak ajándék. :slight_smile:

Nem is vontam kétségbe, hogy neked nem éri meg.:smile:

1 kedvelés