Név változtatása a Tevékenységek adatainál (Watch)

Sziasztok!

Karácsonyra kaptam egy 6-os szériás Watch-ot.
Beállítottam, használom, teccik, öröm és boldogság! :slight_smile:
Egy apró idegesítő dolog van, aminek a nyitjára még nem jöttem rá:
A Tevékenységek alkalmazás küldi az aktuális “céleléréseket” a gyűrűkkel kapcsolatban. A megszólításnál valamiért mindig a Vezeték nevemet írja, és ez zavar.
Az érdekelne, hogy honnan veszi az infót az app, hol kell megcserélnem a Vezeték és Keresztnevemet.
Előre is köszi a válaszért!

Üdv.
Gergő

Igaz nem próbáltam, de mi van akkor, ha Siri segítségével elnevezed magad. Hogy, Hey Siri, Call me Gergő, mondjuk a Gergőt nem fogod kimondani :smiley:

Egyébként a Kontatok alatt a legfelső kontakt Te vagy, ott tudod megváltoztatni magad.

A Beállításoknál az egészség információknál a neved jó sorrendben van beírva?

Szia!

Köszi az ötletet.
A kontaktoknál a nevem fordított sorrendben volt.
Most megcseréltem, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz!

Jelzek majd! :slight_smile:

Szia!

Ezt már próbáltam. A sorrend jó volt, direkt megcseréltem, de nem történt semmi. Most a saját kontaktom változtatásával próbálkozom!
Köszi egyébként az ötletet! :hugs:

Egyebkent ne cserelgesd! Inkabb azt nezd meg, hogy tenylegesen a vezeteknevhez irtad-e a vezetknevet es tenylegesen a keresztnevhez a keresztnevet. A megjelenites sorrendje valamint a rendezes sorrendje ettol fuggetlenul is allithato. Tovabba engem a nicknevemen szolit, mert a sajat kartyamon a nick is ki van toltve.

A jó sorrendnél erre gondoltam én is és szerintem ő is, hogy a vezetéknév és a keresztnév helyesen-e van beírva.

Hali!

Megvan a megoldás!
A saját kontakt adatokat veszi alapul.
Ott volt rossz sorrendben a vezeték és a keresztnév.
Kipróbáltam a becenevet is, ha az tartalmaz adatot, akkor azt hozza a Tevékenységek app.

Köszi a tippeket, sikerült megoldani egy apród, de idegesítő jelenséget!

Viszont ha már itt tartunk lenne még egy kérdésem:
A Watch-ot fogom használni kerékpározáshoz is és érdekelne, hogy szerintetek van-e lehetőség rá, hogy az aktuális edzésadatokat (sebesség, távolság, kalória, stb.) megjelenítsem a telefonon, vagy más kijelzőn, amit fel tudok tenni a kormányra?

1 kedvelés

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.