Nézd meg videókon az iOS 18 beta 6 és iOS 18.1 beta 2 újdonságait – már hazánkban is aktiválható az Apple Intelligence!

Eredetileg itt jelent meg: Nézd meg videókon az iOS 18 beta 6 és iOS 18.1 beta 2 újdonságait – már hazánkban is aktiválható az Apple Intelligence! - Szifon.com

Tegnap két új béta verzió is megjelent. Igazából az iOS 18.1 beta 2-nél az Apple lényegében a sima iOS 18 beta 5 és beta 6 újdonságait hozta el, tovább javítva az Apple Intelligence-t is. Utóbbi legnagyobb örömünkre most már az EU-ban is aktiválható lett, tehát hazánkban is bekapcsolható, ha valaki már használja az iOS 18.1…

Én most biztos várok pár hetet a megjelenés után mielőtt frissítem. Majd ha kijött utána minden javítás.

1 kedvelés

arra még bőven várhatsz – szeptember előtt nem fog megjelenni az iOS 18, október előtt nem várható a 18.1, olyan pedig sosem lesz, hogy “kijön minden javítás”, mert a folyamatos fejlesztés miatt új hibák is bármikor adódhatnak. ilyesmi maximum akkor fordul majd elő, ha az Apple semmi több frissítést nem ad már majd ki az adott készülékhez.

hibátlan szoftver nincs és egyhamar nem is lesz, hiszen emberek fejlesztik, akik hibázhatnak és hibáznak is.

Ez így van. Úgy értettem hogy a 18.1-ig várok. Tavaly is kijött a 17 utána 2 héten belül 2 javítás. Így értettem. Nyilván tökéletes sosem lesz. Csak használható.

Node, akkor melyiket is kellett volna telepiteni pontosan?

  • 17.0-t tuti nem, mert 09.18-an jelent meg, es o az elso verzio
  • 17.0.1? mert 09.21-en, azaz 1 heten belul jott a javitas?
  • 17.0.2? 09.26-an jott, azaz kevesebb, mint 1 hettel az elozo utan?
  • 17.0.3? 10.04, azaz 1 het + 1 nappal az elozo utan erkezett
  • 17.1? 10.25, o igen, itt mar eltelt 3 het
  • 17.1.1? 11.07, azaz a 17.1 az mindosszesen masfel hetig volt “jo”
  • 17.1.2? 11.30, tehat, a 17.1.1 is “megromlott” 3 es fel het utan

Ha mindig javitasra varsz, soha nem szabad felrakni semmit sem.

Az Apple Intelligence melyik iPhone-okon lesz hozzáférhető?

ahogyan azt már korábban többször is leírtuk, jelenleg csak iPhone 15 Pro és 15 Pro Max támogatja, a jövőben nyilván az újabb iPhone-ok is, a régebbi modellek viszont nem.

Apropó hibátlan szoftver. Én telepítettem az IOS 18 negyedik publikus bétáját. Minden app tökéletesen működik, azonban a Carplayből eltűnt a telefon és az üzenetek app ikonjai. Másnál is előfordult ez a hiba?