Nyilatkozott az Apple design csapata az AirPods Max-ról és a Smart Case-ről

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/12/22/nyilatkozott-az-apple-design-csapata-az-airpods-max-rol-es-a-smart-case-rol/

Alapvetően igen pozitívak az első visszajelzések az Apple új fejhallgatójával kapcsolatban, de sokan kritizálták a Smart Case tokot, ami az AirPods Max mellé jár és ezért felszólalt a cég design csapata. Külön nyilatkozott az Apple arról is, hogy mennyit számít az akkumulátor-üzemidő szempontjából, ha nem használod a Smart Case tokot. Nézzük meg, hogy mit érdemes…

Engem kifejezetten nem zavar a Smart Case kialakítása, utazáskor a hátizsákom egy külön rekeszébe szoktam tenni a fejhallgatót, most sem lesz másképp, ott nem lesz baja a fedetlen fejpántnak. Ami sokkal jobban zavar, hogy megrendeltem, de majd csak február közepén/végén kapom meg, ez tiszta agyrém, sosem vártam még ennyit egy  termékre…

nem baj, majd x idő után a dörzsölődéstől szét fog hámlani az amúgy kényelmes kis buksi takarója, hiába teszed külön helyre.

Értenek az alumínium megmunkálásához…
Ahhoz kell is, ha valami túlárazott csilivilit akarnak az emberre rásózni. Ja és megmagyarázni azt, amit kitaláltak az feature és nem baki - mármint a tok.

Egyre kiábrándítóbb az apple. Hol van már 2007

Akár hányszor kiveszed a tokjából a két alumínium füles össze ütközik. Pár alkalom után biztos jó csúnya sarkai lesznek.