Október 30-tól megvásárolható az AirPods Pro – ár, technikai adatok

Az a fránya vám már megint kimaradt a matekpéldából…
Bár mintha úgy rémlene, hogy ha jössz haza USA-ból repülővel, akkor a $249/271 érték még értékhatáron belül van.

Németországban 19% az MwSt. (ÁFA), tehát a bruttó 279 €-s nettó kb. 234,5 €-t jelent.
Magyarországon 27% az ÁFA, így a bruttó 99.990 Ft-os ár 78.732 Ft nettóban, ami kb. 240 €.
Valóban, ~1800 Ft-tal drágább itthon nettóban. USA árhoz képest meg kb. 5.000 Ft-tal drágább a magyar nettó…
Hong Kongban 1.999 HKD, ami ~240 EUR vagy 254 USD. És máris olcsóbb, mint az USA-ban (ahol adóval kb. 271 USD)…

Sztem ennek az árazása teljesen rendben van itthon. SŐT! A hasonló, minőségi zajszűrős fülhallgatók 90-130k között vannak, tehát CSODA hogy az Apple ide árazta be, én 150K alatt nem álltam volna meg a helyükben :smiley:

Srácok akinek kicsit is van hallása és tényleg a zene szeretetéért hallgat fülhallgatóval zenét az felejtse el az Apple füleseit! 10 éves JVC “agybadugós” fülesem (ami most kb 5000Ft-ot érne ha lehetne kapni) olyan szinten alázza meg a alma füles hangminőségét, hogy arra nincsenek szavak.

Az is vezeték nélküli? Ja meg azért várd meg ez a Pro hogyan szól, bár lehet azt is verni fogja.

Nem vezeték nélküli, de nem is kell, hogy az legyen! Tudok létezni vezetékes fülhallgatóval is. Nem hallottam még a Pro-t, de nem tudom elképzelni, hogy hanyatt fogok esni a minőségétől.(max az árától) Valószínű sokan megveszik majd, mert apple.Ja és ha lesz red 150 ezerért, azt is. iPhone 3 megjelenés óta használok apple cuccokat, mert tény, hogy minőség, de a füleseik tényleg nulla hangminőséget adnak.

Tehát akkor nem lehet egy kalap alá venni a kettőt. Ezért felesleges itt erről beszélni, de amúgy mindenkinek más a fontos. Valakinek ennek a hangja megfelel, de a vezetéket utálja.

Ez esetben örüljünk hogy nem rajtad múlik az Apple árazása… :joy::rofl:

1 kedvelés

Hivatalos Apple viszonteladóknál ma már lehet készleten? Vagy mikortól várható szerintetek?

Ez hogyan jön ide ember, mekkora baromságot írtál! Gáz…

Apple.hu :slight_smile: Ott van készleten a többi jó kérdés.