OmniFocus 3 - a számomra tökéletes feladatkezelő alkalmazás

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/20/omnifocus-3-a-szamomra-tokeletes-feladatkezelo-alkalmazas/

Személy szerint már évek óta feladatkezelő alkalmazás-függő vagyok, így számtalan tennivaló és emlékeztető appot kipróbáltam már, mire megtaláltam a számomra megfelelőt. Az OmniFocus és a GTD (Getting Things Done) módszertanról még 2015-ben számoltam be, amelyet azóta is napi szinten alkalmazok, és néhány hete pedig megjelent az OmniFocus legújabb verziója, az OmniFocus 3. Mielőtt kitérnék az…

Árazásban még mindg erős a cég :slightly_smiling_face: Talán a Grafflet használtam régen Macen projektszervezésre. Akkor is húztam a szám az ára miatt. Mondjuk tény, hogy az egyetlen normális app volt a célra :smiley:

Én eddig a 2-t használtam. Tényleg nagyon jó, enélkül sokkal szétszórtabb lennék (legalábbis így érzem). Most frissítettem a 3-ra mert kedvezményesen 7.000 Ft. volt, de szerintem ennyit nem ért, nekem a tagek hiányoztak az most megvan, de egy Windows klienst még összerakhatnának igazán. Ezt egy sima updatebe is beletehették volna (csak hát akkor nem lenne plusz bevétel).

Kinek mi :)! Nekem Things3 és TickTick.

Things 3
Nincs túlbonyolítva, csoda szép stb