OS Recovery – vezeték nélküli visszaállításról árulkodik az iOS 13.4 bétája

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/04/os-recovery-vezetek-nelkuli-visszaallitasrol-arulkodik-az-ios-13-4-betaja/

Még a múlt héten vált elérhetővé az iOS 13.4 harmadik bétája, ami alapján úgy néz ki, hogy a 13.4 több izgalmat is tartogat számunkra. Korábban beszámoltunk már arról, hogy az iOS 13.4 virtuális kocsikulcsot és forradalmian új eszközsort hoz a Mail alkalmazás számára, az Apple-nek azonban még ezeknél is nagyobb tervei vannak a frissítéssel. Ugyanis…

Pont le szarom. Félévente vagy évente csinálom. Inkább rakjàk bele a hívás rögzítést és akkor nem érdekelne a jailbreak.

küldj nekik feedbacket vagy feature requestet:

Soha nem lesz hívásrögzítés. Az minden adatvédelmi irányelvvel szembe megy.

Szerintem ez egy jó és hasznos lehetőség. De a kérdés … arra nincs válaszom :grinning:

Én ezt nem értem. Eddig is vezeték nélkül csináltam visszaállítást: Összes tartalom és beállítás törlése.

@raczc73 az az Összes tartalom és beállítás törlése, ami csak az összes tartalmat és beállítást törli, de nem húzza újra nulláról az egész iOS-t is. jelenleg ez utóbbi kizárólag számítógépre dugva, kábellel lehetséges.