Parkolás emlékeztető

ahelyett, hogy itt írnád le újra és újra, írj a fejlesztőknek újra és újra. egyszer megunják, hogy folyamatosan bombázod őket, és reagálnak. itt hiába írod le, mert nem őket bombázod vele.

Miért nem azt írod hogy zavar ha itt is írom és abbahagyom? :grinning:
Amugy meg ha ilyen lehetőséget beletennének a parkoló app-okba, Bt-osra gondolok, azzal talán még akinek nincsen kihangosítója gyárilag, de fizetett már párszor jóval többet a feledékenysége miatt, lehet, tudom megint csak a lehet, hogy akkor már megérné jobban ha vesz egyet mert rögtön két legyet üthet egycsapásra. Persze ez megint csak az én nyakatekert véleményem. :crazy_face:

nekem mindegy, írogassad, ha így jobb neked, csak ez szerintem sehová nem vezet érdemben, ahogyan ezt már az első hozzászólásomban is leírtam.

Értettem én akkor is, csak az ember olyan, minél többször olvas v hall vmit annál előbb lép. Persze kicsi az esélye, de láttunk már karón varjút és semmibe nem kerül, arról nem is beszélve, hogy itt többször dobtak már fel ötletet amibe mások a más látásmód v tudás birtokában még hozzátettek és úgy állt össze a mégjobb. Csak amit fent ketten is dobtak két átmeneti lehetőséget ameddig egy jó app nem tudja majd érdemben, már az is eredmény így hirtelen a célhoz.
Ja és még annyit, ha én fejlesztője lennék bármely app-nak és valójában érdekel is a dolog, nem csak egy meló amit elvégzek, akkor természetes lenne, hogy elolvassak több fórumon a témában miket írnak emberek, hátha meríthetek belöle ötletet. Persze a fejlesztők biztosan okosabbak nálam és talán nem így gondolkoznak ezt nem tudhatom. :crazy_face:

Kãbellel vagy bluetooth?

Nekem kábeles, de müködnie kell Bluetooth-al is, sőt elméletileg nem is kell Carplay-nek lennie, de ezt nem tudom megerősíteni, de ki tudom holnap próbálni neked. Vagy is úgy értem Carplay-el müködik vezetékesen is és vezeték nélkül is, de elméletileg sima Bluetooth kapcsolattal is müködik nem Carplay fejegységnél.

Működik Bt-n, én a sima fejegységgel nem CarPlay-jel teszteltem tegnap, de ma már nem csinálta mert elvégzettnek tekintette és újra kellett írni, nem találtam opciót arra, hogy folyamatosan naponta akár 100x működjön.

Viszont, ha Carplay fejegységed van akkor tudsz csinálni egy automatizációt, hogy megnyissa a Parkoló applikációt, ha csatlakozik.
Automatizálás->
Személyes automatizálás létrehozása->
Carplay->
Csatlakozáskor>
Művelet hozzáadása->
Szkriptek írása->
Alkalmazás megnyitása->
Kiválasztás->
App kiválasztása (nálam Parkinpay)
Következő->
Rákérdezés futtatás előtt (itt betudod állítani, hogy automatikusan elinduljon vagy rákérdezéssel)->
Kész

Ez még egy megoldás. Persze tudsz értesítést is hozzáadni, rezgés vagy csak üzenet stb.

Ha nem nyomsz rá, hogy elintézve csak felfelé legyinted és törlöd az értesítést akkor müködik többször, de amint ráklikkelsz és bejelölöd a emlékeztetőt akkor törli automatikusan.

Igen köszi, közben rájöttem, de mivel csak órán intéztem ott meg gyorsban rányomtam, nem is néztem mi még a lehetőség ha görgetek. :grinning: