Pixelmator Photo - Apple Design Award díjas képszerkesztő alkalmazás iPadre

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/14/pixelmator-photo-apple-design-award-dijas-kepszerkeszto-alkalmazas-ipadre/

Mióta tavaly frissítettem az új iPad Pro 11″ készülékre, lényegesen többet használom már az iPadet is napi szinten, nem csak szórakozásra, hanem komolyabb feladatokra is, mint például képszerkesztés és videóvágás. A képszerkesztés esetén pedig elsősorban nem iPhone fotók szerkesztését kell érteni, hanem többnyire egy Sony a7III-mal készített 50MB-os RAW képek intenzív szerkesztését, főleg mióta elkezdtem…

Hasznos ismertető, köszi!

1 kedvelés

Ez mivel jobb, mint a gyári Fotók alkalmazás?

Iszonyat jó csapat van a Pixelmator mögött, nem csodálom, hogy ez az app ennyire bevált. Többször leveleztem velük ilyen-olyan bugok miatt és mindent megtettek, hogy segítsenek, amit lehetett, pikk-pakk javították is. Részemről desktop Pixelmator forevőr, de ha egyszer veszek iPad-et, erre is beruházok majd.

Viszont érdekes módon a Pixelmator Pro nem jött be. Keveset fotózom, inkább a grafika a lényeg, gondolom emiatt, hiszen az kimondottan arra lett kitalálva.

No de mindegy is, köszi a cikket!