Pletykák Ming-Chi Kuo-tól és Gizchina-tól: iPhone SE 3, iPhone 14, iPhone 15

Eredetileg itt jelent meg: Pletykák Ming-Chi Kuo-tól és Gizchina-tól: iPhone SE 3, iPhone 14, iPhone 15 - Szifon.com

Ming-Chi Kuo az iPhone 14 kapcsán árult el néhány igen szaftos pletykát, a Gizchina új jelentéséből pedig kiderül, hogy az iPhone SE 3 gyártását már elkezdték és azt is tudni, hogy mikor lesz megvásárolható. Vágjunk is bele és nézzük meg, hogy miért ne idén ajándékozzunk iPhone-t családtagjainknak karácsonyra! Kezdjük az iPhone SE 3-mal, azt ugyanis…

“…kicsit szomorú, hogy az iPhone 8 2017-es formavilága szinte változtatás nélkül velünk marad még legalább 2 évig.”
Minden kötözködési szándék nélkül kérdezem; ez miért is szomorú? Nekem például kifejezetten jó hír.

Ha veszel több mint 150k-ért egy telefont ne egy lassan 6 éves design szerint nézzen már ki könyörgöm. Az LCD kijelző és az a kamera pedig főleg kifejezetten gáz ennyiért 2021-ben…
Anno az első generációs iphone se-mtől is ezért szabadultam meg. Szoftveresen nagyon jó volt, viszont miután rövid ideig a kezembe került egy oled kijelzős oneplus 5 kifejezetten réginek és gagyinak hatott utána.
Én biztos hogy ezért nem fogok kiadni egy forintot sem, inkább egy 12 mini van most tervben. Inkább tegyenek bele pár generációval ezelőtti hardvert, meg ne legyen benne 5G. 5G úgysem igazán van még sok helyen, meg egy iphone 7 is szuperül használható még a 6 éves hardverrel ami benne van. De nézzen már ki úgy mint ahogy egy telefonnak 2021-ben ki kell…