Revolut Apple Pay hamarosan!

A Revolutról már írtunk ebben a cikkben korábban, és már akkor is volt róla szó, hogy hamarosan integrálják az Apple Pay-t. Most egy Tweetben olvashattunk róla, hogy ez már tényleg itt van! Persze nem mondták ki azt, hogy az Apple Pay de… :slight_smile:

Addig is érdemes meglesni a Monzo-t!

Van, külföldön használom.
Remélem tényleg jön az APay.

Egy ideje már a Monzo-t használom, de nyilván ha a Revolut kártyája Apple Pay ready lesz, akkor sok magyarnak végre opció már ez a fizetés is.

Én ezzel azért egy kicsit szkeptikus vagyok. Mivel nem jelöltek meg semmilyen platformot, így kicsit negatívan azt gondolom, hogy sokkal inkább az Android lesz (a jóval nyiltabb NFC API miatt) a befutó.

Másrészt nem tudom, hogy a Revolutnak mennyit kéne ping-pongoznia az Apple-lel, hogy ebben a régióban is nyissák ki a Pay-t a készülékeken.

A Monzo-nak azért volt könyebb meglépni ezt az integrációt, mert UK-ben eleve volt már a Monzo előtt is Pay más bankoknál, így ott ez ilyen szempontból nem okozott problémát.

Szerk: a Monzo éppen ezért UK only. :frowning:

A Revolut is UK bank, mondjuk ahogy mondod elképzelhető, hogy csak UK-ben lesz Pay vagy néhány országban. Nálunk meg semmi. Na de ne legyen igazunk!

Igen, a Revolut is UK, de ők jobban elterjedtek mint például Monzo. Már csak azért is, mert ugye Monzo kártyát csak olyan címre kérhetsz, ami UK-ben van, míg Revolutot gyakorlatilag bárhova. :frowning:

bocs, nem nagyon van revolut topic, ezert irom inkabb ide:

lett huf top-up. :clap:

1 kedvelés

Működik a Revolut Apple Pay!

Edit: sajnos csak bizonyos BINes kártyákkal, a MasterCardom nem megy még, viszont haveromé igen.

1 kedvelés

Nekem megkajálta a Premium MC-t és a sima VISA-t is. :slight_smile:

1 kedvelés

Két helyre kommenteltem, innen kihagytam :slight_smile:

Visa BIN(6/8) amivel megy jelenleg : 459654
MasterCard BIN(6/8): 539123

Persze még akadhat 1-2 fajta, de eddig ez a fix.
Az ok rá hogy csak a UK kártyákra szerették volna első körben engedélyezni, és ezt a BIN által szabályozták le.

Ezt lezárom, hogy egy topic legyen. Kattints ide!

1 kedvelés