RM Mini 3 termékkel kapcsolatban

A cikk itt olvasható: https://szifon.com/2017/04/26/okos-otthon-broadlink-rm-mini-3-iranyitsd-az-otthonodat-5-000ft-bol/

Gondoltam, hogy inkább itt írok, talán ez jobban fog pörögni.

Szóval tegnap érkezett meg nekem ez a készülék, próbáltam működésre bírni, de nem nagyon sikerült.

Hiába párosítom a wifivel össze, hibás lesz mindig a vége, amit hibaüzenettel jelez.
Mondom, oké, akkor csinálom a program által felkínált AP módban, ami így néz ki: hosszan kell nyomni a reset gombot, ameddig gyorsan nem villog. Utána megint hosszan kell nyomni addig, ameddig lassabban nem villog, majd fel kell csatlakozni a készülék által létrehozott wifi kapcsolatra, majd vissza a rendes wifire és megint beírni a kódot. Ezek után sem tudom párosítani.

UPC-nél vagyok és connect boxom van.

Szerintetek mit ronthattam el? @SzifonAdmin vajon tudja a választ?

Szia!

UPC connect box lehet nem választja ketté az 5Ghz és 2.4Ghz Wi-Fi tartományt, és emiatt a készülék nem csatlakozik rá, de ez csak egy tipp. A reset végig megy rendesen? Mert nekem például nehezen lehetett megnyomni.

ps: jah ezért hoztuk létre ezt az oldalt. :slight_smile:

Reset végigmegy rendesen, igen. Nah majd ránézek a wifire a upc adminon keresztül.

1 kedvelés

Az a baj, hogy ennek jónak kell lennie. Most mindkét sáv aktív, szóval rendesen tudna csatlakozni. :frowning:

Mindkét sáv aktív és különálló vagy 1 név alatt van? Mert ha egy név alatt van, akkor ott lesz a baj.

Most kikapcsoltam az az 5 ghz-es sávot, de ugyan az a hiba… :frowning:

Indítsd újra a routert is ha még nem tetted meg. Ezen felül nincs több 5letem. Páromnál is ez a UPC box van, 1 hét alatt cseréltem Apple routerre, (igazából bármi másra, akkora szar) Esetleg próbáld meg beállítani másnál, más Wi-Fi-n.

Végül sikerült ezt megoldanod? :slight_smile:

Köszi a kérdést, de nem. :frowning:
Ugyanitt eladó egy RM mini 3 :slight_smile: