Robot porszívó-okos porszívó

De azzal is lehet Siri parancsot létrehozni, nem?

Nem tudom.

Letöltöttem a Roborock alkalmazást, bár a sima S5-öt nem lehet hozzáadni valmiért, nem dobja fel a készülékek közt. Siri parancsot lehet létrehozni vele ugyanúgy.


Ez az App az ujabb keszulekeikhez van, amelyeket mar nem a Xiamoi “ernyoneve” alatt forgalmaznak, mint ahogyan tettek ezt a sima S5 idejeben. Tehat az S5-nel ujabb keszulekekhez lesz ez jo (igen az S4 is ujabb, sott az S5 Max pedig az S6 utan jelent meg :D).

Melyik appot ajánlod inkább a porszívóhoz ez alapján, a roborockot, vagy a xiaomi home-ot?

Azt hittem az S5 volt az első nem a xiaomi alatt, de most már tudom, hogy mégse :smiley: :grinning:

Amúgy az Amazonon elméletileg április 1.-töl kapható lesz már Európában is az S7. 549 euróért de az első héten április 8.-ig ráadásul 499 euróért.
@DonkaRichard , tudom ezzel nem könnyítettem meg a választásod, bocsi :slightly_smiling_face:

Ez porszivotol fugg :slight_smile: A regebbieket, pl S5 nem is tudod hasznalni a Roborock appal. Az ujabbakkal pedig elvileg nem tudsz minden funkciot kihasznalni a Mi Home appal, pl S6 MaxV -nel csak a Roborock appbol nezheto a kamera kepe.

En elgondolkodtam egy S5 Max - S7 cseren, de meg alszom ra parat. A tesztek alapjan sokat javult a felmosas, ami valamennyire a porszivozas rovasara ment. De lehet meg kellene varni, hogy milyen lesz az S7 Max. (kozben ide is betort a kinai gyartokra jellemzo kovethetetlen paletta :smiley: (mintha idoben kb igy erkeztek volna: S5, S6, S4, S5 Max, S6 pure, S6 MaxV most pedig az S7).

De S7 Max helyett most jön az S4 Max :slight_smile:
Amúgy ezzel az S7-el kimaxolták rendesen a robotporszívó tudását, de én szerintem megvárom a Maxot, mert jól hangzik, hogy felemeli a mopot is ha szőnyeget érzékel meg rezeg felmosás közben, de lehet jobb lesz ezzel megvárni a második szériát ahol kijavítják az esetleges hibákat :slightly_smiling_face:

Meg is lepodtem, hogy nem kerult bele az S6 MaxV kameraja… De majd az S7 Max. A mop felemelese egyebkent nem is hianyzik, a mop mozgatasa viszont szerintem nagy otlet, az az 1 funkcio az, ami jol esne a jelenlegi gepbe. Minden mas tekintetben elegedett vagyok az S5 Max kepessegeivel.

Jézzzz…az majdnem ugyan annyi, de csak a vásárlás országában él a warranty. Max megkapják mamáék az s5 maxot… annak is hátha lemegy picit az ára, ha kijön az s7. Én meg majd cserélek hetesre jövőre.

Akkor s5 maxra roborock, egyértelműen. S5 maxra van dupla takarítás, pl. Konyhára, vagy úgy kell időzíteni, ha befejezte, kezdjen egy újat?

Nem látok s7-est az amazonon, csak a geekbuyingon. Ott az s5 max olcsóbb is. Vajon érvényes itthon a garanciájuk?

Most vagy eladták már vagy nem is volt,

De ebayen van. Ezzel a kóddal meg van 50 euro kedvezmény: PRAKTISCH

A német roborock szerint ezeken az oldalokon lehet kapni:

Röhej, hogy míg az euban mindenhol mennek lefele az s5 max árak, az s7 megjelenése okãn, addig nálunk szépen visszamentek a 150K körüli ãrak 180 K.re

Van ott még 150K körül még mindig.

Még nem ültek le a gép elé, mint tették az emagosok ma reggel

Mit gondoltok, érdemes megvenni geekbuyingon az s5 maxot? Garanciára gondolok, leginkább.