Safari űrlap autokitöltés

Sziasztok! Tudtok valami megoldást, amivel szerkeszteni lehet a Safari űrlapokon korábban megadott infók listáját - pontosabban bizonyos elemeket törölni belőle, hogy ne ajánlja fel kitöltéskor (pl. elgépelt, szükségtelenné vált, vagy épp bizalmas információt tartalmazó szövegeket)? Nem szeretném az összes előzményt törölni, mert az esetek nagy részében hasznos a funkció, amikor gyakran ismétlődő értékekkel töltök ki űrlapokat - viszont nagyon zavaró, hogy a szükségtelen elemeket is örökre megjegyzi a rendszer. Az meg pláne zavaró, hogy 1-2 karakter leütése után a mezőt elhagyva kéretlenül “javítja” is a mező értékét a nem kívánatos értékre, ha az hosszabb, mint a bepötyögött karakterek - pl. ha egy űrlapra egyszer beírtam, hogy “Oktogon”, akkor utána hiába akarom csak az “Ok”-t beírni, mert egérrel kikattintva, vagy tabbal kilépve a mezőből ki fogja egészíteni “Oktogon”-ra… Gondolom, nem csak engem bosszant ez - Ti hogy kezelitek?

Más: én nagyon szeretem, hogy az elmentett bankkártya infók alapján online fizetéskor a bankszámla mezőbe klikkelve kiválaszthatom, hogy melyik kártyával akarok fizetni és a rendszer kitölti a megfelelő mezőket - de sajnos ez a hazai szolgáltatók online fizetési felületein (pl. OTP, K&H, stb.) nem működik :frowning: Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy el kell fogadni, hogy a hazai bankok fejlesztői ilyen “biztonságos” megoldást alkalmaznak és minden alkalommal be kell pötyögni a kártyaadatokat manuálisan?