Sandisk iXPAND – avagy így növeld az iPhone-od tárhelyét

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/12/sandisk-ixpand-avagy-igy-noveld-az-iphone-od-tarhelyet/

Én nem vagyok híve az ilyen kiegészítő tárhelyeknek, legyen szó iPhone-ról vagy Mac-ről, de a Sandisk terméke meglepett. Általában ezeknek a termékeknek a hardveres megoldása jó, de a szoftveres része már sokszor hagy némi kívánnivalót maga után. A Sandisk a szoftverben is odatette magát, és nem csak egy remek hardvert rakott le, hanem megfelelő támogatást…

Na drága tesvíreim :–))

Ez most végre gy olyan cikk volt ami alapján szószerint feltámadt a kedvem és vettem egy ilyen eszközt.
Hát mit mondjak tényleg úgyvan ahogy ke van írva a cikkben és tényeg nagyon jól működnek a dolgok.
Egyetleb egy megjegyzésem van csak az az ára és hát azt kell, hogy mondjam nem a cikk végén megjelölt baráti szponzort választottam mert az azért tényleg drága…
Ha utána nézel a sandisk.com on akkor 62-64 dollárba kerül azért ehhez képest ez sajnos nálunk még a legolcsóbb helyen is 10-14 ezerrel drágább.
Ha az áron lehetne csökkenteni akkor szerintem okan vennék vagy lehet hogy amúgy is veszik.
én nem csinálok reklámot ahol vettem de sajnos most rögtön vettem a cikk olvasása után 1 órán belül és így 35 ezer bruttó volt, kis várakozással 2-3 hét vagy ki tudja mikor amikor a készlet megérkezik akkor lehetett volna venni olyan 27 körül…
De most kellett így drágább volt.
Viszont maga a hardware az tényleg jó ötlet, tudom ajánlani minenkinek bár azt hozzá teszem, hogyha valaki tud a sandisk programjánál egy jobbat azt írja már be ide, az még egy kicsit kezdetleges…
Egyébként én úgy vettem észre, hogy amikor csatlakoztattam a telefonhoz akkor rögtön lépett az apple storba és ott sok programot kinált fel de annak a 70 százalékát nem ismertem hogy milyen program.
így letltöttem a már egyszer megvásárolt file explorer pro nevü programot és ez látja meghajtónak a sandisk driveot.
ha esetleg valakinek olyan ötlete van, hogy mentené mondjuk az adatait a google drivreól a sandiskre akkor ezzel a programmal megtudja csinálni, és ami külön jó hír, hogy megy a háttérben is!!! tehát nem kell bekapcsolva tartani a telefon képernyőjét és nézni, hogy megy a file másolás…
Én most ennyiben tudtam segíteni.

Mindenkinek jó másolást hozzá…

Úgy tudom hogy alapból FAT32-re van formázva, és valahol azt olvastam hogy a 128 GB-os és a fölött már támogatja ez a pendrive is az exFAT fájlrendszert (HD videókhoz jól jönne). Az iPhone-on lévő Documents by Readdle app-ban lévő .mp3 fájlok átmásolhatók az iXpand-re? (a Documents by Readdle-el)

Ezt magának az appnak kell támogatnia, ha ő látja az iXpand-ot akkor természetesen igen.

Sziasztok, Lehet, hogy figyelmetlenül olvastam, de nem láttam a magyar nyelvű saját App nevét. Kérlek írd meg. Köszi.

“A csatlakozás után rögtön felajánlja, hogy letöltsük az App Store-ból az alkalmazását” – tehát csak bedugod a készülékedbe, és magától fel kell ajánlja.

SanDisk iXpand™ Drive (fejlesztő: SanDisk)

Nagyon köszönöm a választ.