Spotify – hamarosan offline is hallgathatjuk Apple Watch-on a kedvenc zenéinket

Eredetileg itt jelent meg: Spotify – hamarosan offline is hallgathatjuk Apple Watch-on a kedvenc zenéinket - Szifon.com

A megváltás hamarosan megérkezik azon Apple Watch felhasználók számára, akik Spotify-on hallgatják kedvenc zenéiket, ugyanis az óra 6 éves megléte és a Spotify órás változatának 2,5 éves megléte alatt hiába vártuk azt, hogy lementhessük a kedvenceinket és telefon nélkül, offline, az óráról szólhasson a muzsika. A várakozásnak mindjárt vége, mert pár héten belül minden prémium…

Én mind a kettőt várom, csak a Watch miatt van Apple Music előfizetésem is, illetve a hifim audio forrása egy Macbook Pro, amire a Spotify is telepítve van, kényelmes plusz forrás lehetne, ha CD minőségű lenne.

1 kedvelés

Detto. Apple Music előfizetésem csak és kizárólag az Apple Watch miatt aktív. Iphone-on csak a Spofity Premium-ot használom. Örülnék ennek az újításnak, valószínűleg a bevezetéséig tartana az AM előfizetésem is. :grinning:

Arról van infó, hogy az Apple Music-os zene milyen minőségben van Apple Watch-on?
Keresgéltem neten, pontos infót nem találtam, csak azt, hogy elvileg rosszabb, mint iPhone-on.