Szavazás: te frissítetted már a készülékeidet iOS 15-re vagy iPadOS 15-re?

Eredetileg itt jelent meg: Szavazás: te frissítetted már a készülékeidet iOS 15-re vagy iPadOS 15-re? - Szifon.com

A júniusi WWDC21 eseményen történt bejelentés után az Apple végül szeptember 20-án tette elérhetővé a nyilvánosság számára az iOS 15 és az iPadOS 15 rendszert. Az új verziók természetesen számos új funkcióval bővültek, köztük a fókusz móddal, az élő szöveggel, az új designnal a Safari böngészőnél, a frissített Időjárás alkalmazással és egyebekkel. Most egy szavazás…

Kellene egy plusz opció:
-Nem, mert nincs wifi a közelben.

Vagy mert alapból 15-tel jött már…

Olyan választási lehetőség van…

Megvettem a legújabb készüléket, azon meg alapból a legújabb verzió van

1 kedvelés

Mindent azonnal uppolok 🤷🏻 :watch::arrow_up::iphone::arrow_up::computer::arrow_up::desktop_computer::arrow_up:

A beta-t használok mindig az is lehetne ezzel az erővel, nem?

1 kedvelés

Beta rulez…

Már mikor az első publikus beta kijött azóta a 15 van rajta. Most meg már a 15.1 :smiley:

Azonnal frissítettem ,mert azt gondoltam fogja tudni ,hogy egy fényképet hozzá tudok csatolni hívóazonosítónak úgy hogy ha hív az illető azt teljes “NAGY” képbe látom…de sajnos az IOS 15- be sem tudom,nincs erre valami bevált módszer ?

Nekem teljes képernyős már évek óta :flushed:

Majd a 16 megjelenése elött frissítek 15-re. Amúgy nem terveztem. De hogy kikapcsolt állapotban is megtalálható a telefon ez igen hasznos. Ilyen dolgok tudnak csak rá venni. Amúgy a 14 nekem bőven megfelel. (iP12Pro)

Megy az, ha be van kapcsolva, illetve, ha eleg nagy meretu a kep, amelyet beraktal a kontakthoz.

Nincs Magic Mouse-om, nem tudok szavazni. :pensive:
Vagyis van, de otthon és a fiók mélyén…

Frissítettem.
De utólag nem tenném.

@mremil

Megveszem ha nem szereted.

Hol kell bekapcsolni,és a méretét hol lehet állítani ? Iphone 12 Pro
Köszi