Személyi edzők az otthonodban: kipróbáltuk az Apple Fitness+ szolgáltatását!

Őszintén, vegyél egy használt Series 3-at, edzéshez BŐVEN elég, és ilyen 50k körül mennek.

Igen, ez jó ötlet.

A háttérben az egy Quest 2 és 2 HomePod mini doboz ha jól látom :joy::joy: Na jó viccet félretéve, én nem tudom rávenni magam az itthoni edzésre, pedig van egy Crosstrainer, egy TRX meg sok kis apró kiegészítő, de azonkívül, hogy néha crossra ráállok semmi, nincs motiváció valahogy. Az edzőterembe szívesen járok akár naponta is. Most is zárva vannak a termek 12.22-től 01.22-ig és hiába csinál az edzőm is napi szinten zoom edzést valahogy nem tudnak rávenni :joy: Meg hát az utóbbi időben EMS erőedzéseket csináltam onnan meg tényleg pótolhatatlan, hogy ott álljon fellettem és motiváljon :smiley: A párom már jobban eledzeget itthon is neki viszont összevarázsolok egy teszt időszakot. Vajon a novemberben vett Watch jó a +2 hónaphoz?

Azt amúgy hozzáteszem a Quest 2-ön elég jókat elboxolgattam a Creed-el a napokban :smiley:

1 kedvelés

Hát a +2 hónap kérdés, amúgy én pl sétálni szeretek teremben, de azért itthonra nem vennék futógépet, PEDIG KÉNE, mert olyan kéne már, ami nyilván kompatibilis az Apple Watch-csal, az pedig sztem milla fölött van. De én elnézegetem Nórit miközben edz… teljesen jó! :smiley: Sztem a tied is jól ellesz ezzel meg tényleg jók az edzők! :slight_smile:

1 posts were split to a new topic: Páragate az AirPods Max esetén?

Nem értem ennek a területi korlátozását. Remélem hamarosan elérhető lesz itthon is!

1 kedvelés

Én sem értem, látva hogy a felület is le van fordítva magyarra, a content oké nem magyar, de ez a tv±nál sem volt gond.

@SzifonAdmin: Két watchal próbáltatok? Kezeli a felület, hogy egyszerre több ember adatait jelenítse meg?

Az Apple TV-nél csak 1 órával van lehetőség belépni. Sajnos.

Azt lehet tudni, hogy mikor ér ide? Vagy bármi becslésetek esetleg rá?

erről sajnos semmi információ nincs.

Sziasztok en azt szeretnen kerdezni hogy van egy angol accountom de lejart az angol bankkartyam mert mar nem elek kint. Sajnos semmilyen modszerrel nem fogad el magyar kartyat se apple
pay se paypal se siman bankkartya hozzaadassal. Ti higy csinaltatok hogy ki tudtatok probalni? Van amerikai kartyatok vagy ott lehet kartya nelkul is? Van erre megoldas szerintetek?

Koszonom a valaszokat elore is!

kell hozzá megfelelő bankkártya, tehát angol Apple ID mellé egy angol bankkártya, amerikaihoz meg amerikai.

Elérhető végre német nyelvű területeken is :partying_face:
A Premiumban ráadásul 2TB van, úgyhogy úgymond a Fitness+ ingyen van mert eddig +10 CHF fizettem a 25,50 mellé a tárhely miatt így meg 34,50 és ez is benn van :grinning:

Ezek szerint ez a sima Személyesben nem lesz elérhető? 2TB felhőtárhely nekem irdatlanul sok és totálisan szükségtelen, elég gáz lesz ha majd emiatt nem lehet Fitness±om ha végre elindul nálunk is, mert nem kell az a rengeteg tárhely… :roll_eyes:

Ki tudod választani külön is. Csak nekem így ingyen van úgymond :slight_smile:

Ja köszi, akkor megnyugodtam. :smiley:

Sőt tudsz választani havi vagy kedvezőbb áron éves díj között.

Én egyébként a Voice Apple Music csomagot várom, de hazánkban nem érhető el :frowning:

Az még nálunk svájcban se elérhető Siri miatt ugyanúgy mint a Homepod se. :slightly_frowning_face: