Szifon.com: ezeket az óraszámlapokat és alkalmazásokat használjuk az Apple Watch-on!

De amúgy a nike számlapokon még kevesebb komplikáció van, akkor nem igazán értem milyet is szeretnél.

Azért is írtam, hogy lehet rosszul emléxem régebben mikor valamelyik OS-nél jöttek az új lapok, mintha ott láttam volna egyet Nike órákra aminél az óra digitálisan mint a kaliforniánál a mutatósban integrálva és voltak ikonok a sarkokban talán meg lehet a számlapon alul is pár. Persze csak találgatok ennyi idő után hogyan is nézett ki adott lap, mivel akkor is csak Nike-ra és most is csak arra lenne ha tudnám még melyik is volt, de persze azon sem lenne elég az ikonszám nekem, csak két lap használatával talán .
ÁLLJ! Hülye vagyok vagy eddig nem lehetett az infografikon kerek számlapjára kitenni az órát digitálisan? Aki régot használ OS6-ot nézze már meg légyszives.

Nekem az infografikon csak analog órával van os7-en. Az infograph modularban van digitális óra. Amúgy igen a nikeban van olyan mint a kalifornia csak digitális órával.
image

Igen ez kb jó lenne több ikonnal vhogy :grinning:

Hú de szánalmas számlapok ezek a SAMSUNG féle okosórához képest. Gáz…

akkor használj Samsung órát, igazán nem nagy kaland. ennél a cikknél viszont ezeket a szánalmas számlapokat osztják meg az olvasók egymással, ha nem baj.

Nem használok okosórát, nem tetszenek :smiley:

Sziasztok Felraktam a watchra az új szoftvert és nem működik jól -pl a naptárt fel se kínálja így a dátumot ki se tudom rakni a számlapra. Már többször is újrapárosítottam de semmi változás. Mi lehet a gond?

de ugye amúgy a gyári naptár app le van töltve az órára? mert ha nincs, akkor töltsd le az App Store-ból.

1 kedvelés

Köszi,az volt a gond.

1 kedvelés

Uraim!!! Nekem egy a vesszőparipám de lehet h én vagyok a tudatlan. Szóval! Létezik az h az órán nem tudom megnézni h pl dec 20 milyen napra esik?? Tehát nem tudok teszem azt az október ,november vagy 2021 januárra menni az órán? Ez régóta foglalkoztat mert ha nem akkor ez egy jó nagy blama…attól függetlenül h imádom az órám és minden alma nálunk de erre legyen már vmi megoldás…

Lehet rá vmi app esetleg?

Akkor minek trolkodsz?

Vennék én okos órát az almától de nagyon gyengék szerintem. Az iPhone-t szeretem de a watch gyalázatos ennyiért…

Expa fejezd be. Minden egyes cikknél oda kommenteled, hogy szar. Tudjuk hogy hogy szerinted szar. Megértettük. De nem érdekel minket továbbá, hogy neked szar :smiley:

okés, ez van :smiley:


Az én számlapom.