Tanulj angolul otthon a Xeropan-nal, ami elnyerte a Learning Relationship Management díjat!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/11/tanulj-angolul-otthon-a-xeropan-nal-ami-elnyerte-a-learning-relationship-management-dijat/

A Xeropan idén nyáron elnyerte az egyik legnevesebb, oktatóprogramokat bíráló szervezet, az amerikai Tech Breakthrough szerint a világ legjobb “Learning Relationship Management”, avagy Interaktív Tanulást Támogató rendszere díjat. Kategóriájában egyedüliként olyan cégek mellett győzedelmeskedett, mint a Lenovo, Busuu és Discovery Education. A Xeropan-ról már írtunk korábban itt a Szifon.com-on és a járvány idején azzal is támogatta…

A Duolingo-tól csak jobb lehet… :rofl: Abban érdekességként próbáltam ki az angolt, mert tanulás szempontjából nem volt rá szükségem, de olyan hihetetlen ostoba és életszerűtlen mondatokkal “tanít”, hogy az valami katasztrófa. Aztán megpróbálkoztam benne a svéddel, hogy hátha. Ezt nulláról kezdtem mert soha nem tanultam, de ugyanaz volt mint az angolnál, hogy ostoba mondatok, csak itt még fel is húztam magam vele, hogy az “az egér az elefánt alatt van” szintű mondatokkal kéne szerinte megtanulni egy idegen nyelvet…