Tárhely alapján is eldőlhet az iPhone 11 kameráinak száma

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/27/tarhely-alapjan-is-eldolhet-el-az-iphone-11-kamerainak-szama/

Az, hogy az iPhone 11 hátlapján 3 kamera lesz egy négyzet alakú kamera-szigetben, egyáltalán nem egy új gondolat, hiszen már januárban is írtunk róla az akkori híreknek megfelelően, most viszont még egy forrásból érkezett új információ az Apple 2019-es telefonjai kapcsán. És általában amikor egy Apple-lel kapcsolatos pletykát több, egymástól független forrásból is hallunk, az…

Kicsit fura a cím.

Ha van eszük akkor meglebegtetnek pár elképzelésüket és nézik hogyan reagálnak rájuk a userek és a leendőek. Igaz akkor az Xr helyett kihoznának egy SE 2-t full kijelzővel és A12-vel stb.

biztos csak én nem értem azt, hogy “eldőlhet el…”

Srácok relax, csak elírtuk :slight_smile:

1 kedvelés

Ettől az SE2-től nem lehet már elszakadni?

Nem lehet elszakadni mert valakinek még mindig fontos a kis, kompakt méret nagyobb kijelzővel és erosebb hatdverrel. Szerintem sok ember szeretne ilyet… (én is)

Ha nagyon durva lenne a kamera akkor azt mondanám, hogy ok a nagyobb tárhellyel vétel, nagyobb árral de mivel a noname kinai és koreai telók is lehagyják kamera fronton az iPhone-t így csak lehúzásnak tartom.