Tartalomkorlátozás: miért nem lehetséges a szókimondó tartalmak engedélyezése?

Sziasztok!
Vásároltam egy iphone 7 telefont fiamnak. Létrehoztam neki egy apple ID-t 2005 születési évvel. Gyermek ID jött létre. Családi iTunes előfizetésem van, ahova családi megosztásba meghívtam. Sajnos szókimondó zenéket nem tud meghallgatni. Töröltem a telefonról a fiókot, összes tartalommal. Hoztam létre egy új fiókot 1978 születési évvel, és azzal a fiókkal jeletkeztem be a telefonba. Családi megosztásba mint családtagot meghívtam és továbbra sem tud szókimondó szöveg tartalmú zenéket lejátszani. Kiléptem a telefonból az Ő fiókjával és beléptem a sajátommal. Én sem tudom kedvenc zenkarának egyes számait lejátszani. A beállítások Tartalmi és adatvédelmi korlátozások-> Tartalomkorlátozásoknál A Zene, podcastok és híreknél a “szókimondó” van kiválasztva. A gyermek ID icloud beállításoknál a sajáteszközöknél töröltem a ipone 7-t. Tud-e valaki tanácsot adni hgy mit tegyek, hogy le tudja játszani kedvenc zenekarának számait?

ugyan ez egy meglehetősen régi cikkünk, de próbáld meg az ebben leírtakat, hátha:

Köszönöm. Sajnos ez nem segít.

Szia!

Nekem is hasonló eset állt fent csak Ipad esetén
ITunes Store alkalmazásban válasz egy zenét ami szintén szókimondó tartalom próbáld meg elindítani ott is írni fogja, hogy engedélyezés szükséges ott engedélyezd utána a zene alkalmazásban működni fog nem kell semmit állítgatni semmit.
Nekem ez működött
Remélem neked is fog