Tedd okosabbá a mobil vagy split klímádat a Sensibo-val, Hey Siri támogatással!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/04/tedd-okosabba-a-mobil-vagy-split-klimadat-a-sensibo-val-hey-siri-tamogatassal/

A Sensibo-ról még múlt évben írtunk itt a Szifon.com-on, amit előszeretettel ajánlunk azóta is! A Sensibo a legtöbb split és mobil, vagy akár a központi klímát is felismeri, csupán a gyártót és a típusát kell megadni. Korábban kétféle klímával is próbáltam, egy régivel és egy újabb GREE-vel, mindkettőt simán kezelte, ha pedig esetleg nem lenne…

Köszi a cikket, jó lett volna egy említés a Home Kit kompatibilitásról. :wink:

Vagy a hiányáról. :frowning:
Ezért vettem inkább a Tado-t.
Ugyanez+ HomeKit. :wink:

35000 Ft :joy::joy::joy: vegyetek inkább Geeklink Smart Pi-t 3000-ért az aliról és a maradék pénzt költsétek el egy flancos étteremben :joy:

Tado érdekes, még nem hallottam róla! Köszi a tippet!

Nincs mit.
Én használom és meg a készülékről is tudod vezérelni, nem csak a telefonról, ha valakinek kényelmesebb.
Valamint persze beépül a HomeKit be. :wink:
Nekünk egy ezer éves nem támogatott, nem létező klimank van. Amit a kütyü igazából csak ki be kapcsolgat a HomeKit szerint. Megtanulta az infra kódot és ennyi. Lehetne magát a Klima beállításait is, de nem volt olyan verzio, ami kellett volna. Szóval a klíma be van állítva a legalacsonyabb hőfokra, átlagos ventillalsra és csak a HomeKit hofok alapján kapcsolgatva, ki-be. Kb.