Tekintse meg az iOS15 újdonságait (tippekben + magyarul az apple.hu-n)

A tippekben ma megjelent az iOS15 újdonságairól egy ismertető.
Ti a korábbi évekről, miként emlékeztek? Nem csak az új verzió megjelenését követően volt szokás ezt megjeleníteni?
Most nézem, hogy az utolsó bejegyzésben magára az apple.hu-ra mutat a további újdonságokat illetően ráadásul magyarul (ez csak nekem új vagy korábban is elérhető volt ez?):

én úgy emlékszem, hogy amióta van Tippek app, azóta már a béták során belekerült a mögöttes tartalom is az adott iOS bétára vonatkozóan, tehát nem csak a hivatalos megjelenés után.

az Apple oldalán a linkelt aloldal a WWDC után jó pár nappal ugyan, de magyarul is elérhető lett.

A weboldalban igazad lehet, mert olyan újdonságokat is írnak amiről tudjuk már, hogy csak késve fognak megjelenni. (Ha most raknák ki az oldalra csak, akkor talán ezeket kihagynák most)
A tippek felugrasát viszont inkább időzített dolognak gondolom.
Neked nem dobta fel a tippek iOS15 újdonságok témát a telód mostanság?

lehet, hogy feldobta, de nem szoktam foglalkozni vele.

Nekem is feldobta ma reggel, és eddig nem rémlik, hogy lett volna ilyen az új OS megjelenése előtt.

:sweat_smile:
Nekem az rémlik, hogy a korábbi verziók esetén az új iOS-re vonatkozó tippeket csak azután dobta fel miután telepítve lett rá az új iOS.

Szóval most már több mint segítség: segítség + marketing

1 kedvelés

már akkor is jelentek meg tippek az appban az új iOS-verzióról, amikor maga a Tippek app is még új volt, mert az az iOS 8.0-val érkezett, a beta 4-ben volt először elérhető, majd a tippek száma a béták során tovább bővült:

Nem bétázom, tehát nálam iOS14 alatt dobta fel a tippek az iOS15 újdonságait.
Ha jól értem amit írtál, akkor aki iOS15 bétázik már korábban is találkozhatott iOS15 tippekkel, illetve a régebbi verziók bétájánál is már így volt.
@vkleszken esetén is ma ugrott fel az iOS15 tippek

jaaa, azt nem írtad, hogy ezt iOS 14 esetén látod. a mögöttes tartalom szerintem az iOS verziójától függően frissül.

Igen pont ez a lényeg (ez a hír szerintem) iOS14 alatt iOS15 tippek push-solása néhány nappal az Apple bemutató előtt.

hát azt már meg nem mondom, hogy nem béta esetén is megjelentek-e a következő verzióra vonatkozó tippek korábban, de igazából már a WWDC utántól is megtehetné az Apple, hogy beteszi őket. így pár nappal a keynote előtt szerintem már igazából mindegy, leginkább pont szükségszerű.

Én azt csodálom, hogy van még ember, akinek telepítve van a Tips app. :smiley:

Nem rémlik, hogy direkte telepítettem volna. :sweat_smile:
Annyira meg nem zavart, hogy leszedjem, sőt volt kb 10-ből 1-szer amikor emlékeztetett egy WWDC óta elfeledett újdonságra.

Logikusnak logikus csak eddig szerintem nem így időzítette.