Tesztelők kezeiben AirPods Max (videók)

Az a baj hogy alapból ezt a fejhallgatót nem éri meg megvenni :smiley: Szóval lényegében itt a fenti elméletednek nincs értelme mert amúgy sem használnál olyan fejhallgatót, ami Apple és még kell neki kábel is. Akkor már AirPods Pro vagy másik gyártó.

Van itthon egy raklap Lightning dugos Earpods (eppen mostanaba doglott meg massziv telefonalos felhasznalas mellett az utolso jack dugos Earpods), ennek tudnek use case-t PC-hez, meetingekhez, viszont be kellene tudni dugni a jack lyukba. Van ugyan arra mod, hogy USB-C-be dugjam, de a kiszemelt ceges gepen nincs opcio hasznalni az USB portokat, igy nem mennek az USB-s hangkartyak se (tehat foloslegesen vettem lightning to usb-c audio adaptert :D). Tehat Jack-ba kene dugni, de ilyet nem csinal senki.

Tisztelt admin. Hidd el, hogy nem megy. Üdv

Most, hogy megnéztem pár videót, lehet mondani, hogy a többség a Bose és a Sony fölé teszi. Bár a Bose 700-at nem nehéz felülmúlni :joy: Sokan írják, hogy hangzásilag jobb mint a fent említettek, ANC meg olyan jó vagy kicsit jobb. Ha összehasonlítom mennyit adtam a Bose-ért anno akkor nem is olyan vészes az ára.

Egy vezeték nélküli, de vezetékes fejhallgatónál is, álltalában megadják a specifikációit, mint pl.: átviteli frekvencia Y Hz-X kHz-ig, THD (torzítás), ismert profilok (HSP,HFP,A2DP, AVRCP stb), alkalmazható kodekeket (aptX, aptx LL, HD, AAC SBC), akkukapacitás, teljesítmény stb. Ennél mikor lesz ilyen részletezettséggel publikus?

Soha. Ez AAC only, és meghallgatod. Tetszik, tetszik, nem tetszik, nem tetszik.