The Society for Information Display: az Apple Watch Series 4 kijelzője az év kijelzője

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/05/12/the-society-for-information-display-az-apple-watch-series-4-kijelzoje-az-ev-kijelzoje/

A The Society for Information Display (röviden SID) idén megszavazta az Apple Watch Series 4 kijelzőjét az év kijelzőjének. A díjat olyan kijelzők kapják, amik a legjelentősebb technológiai fejlődést és/vagy kiemelkedő funkciókat hozták az adott évben. A SID már 25 éve dönt az év kijelzőjéről, szóval bőven van tapasztalatuk a kütyük kijelzőivel kapcsolatban. A társaság így…

Jól sikerült az energiafogyasztás csökkentése, ez tény.
Egy hónapja váltottam le a 0. generációs watchom egy Series4-re, és azóta minden nap kb 60%-n áll az akkumulátor a nap végén.
Egyszer még azt is kipróbáltam hogy nem raktam fel tölteni, és így mentem neki a következő napnak. Simán bírta azt is, kb 10%-ig merült a második nap végére.

Velem is előfordult, hogy beleugrottam a második napba, nekem is ilyen 10-12% maradt. Pedig azért használom rendesen…

Végigtoltam a Watch listát, és szó szerint mindegyik órám vagy a második, vagy a harmadik feissítés után felhagyott ezen jó szokásával. Akárcsak a series4-em, éppen másfél napot tud teljesíteni, most még. A kiváncsiság végett, végigmértük az összes órának a feszültség leadását-felvételét ( még megvan az összes), a REWA Tech általi normákat hozza az összes most is, szóval hardveres gubanc elvileg nincs, szimplán a szoftver szopik valahol… szerintem…

És hogy növeljem a beszarásfaktort, amikor az előző kommentemnél rányomtam a “hozzászólok” gombra, abban a pillanatban lett éhes az órám. Vasárnap reggel 9kor téptem le a töltőről, és nem volt rajtam végig.