TheArtofRepair: ha nem az Apple cseréli ki az akkut, nem működik az akku állapota opció

Sajnos meg tudom erősíteni, a SE is korlátozza a cserét.
Én is kicseréltettem, és rögtön ki is írta a szervizes üzenetét, de eközben maga az aksi biztosasn jó lehet mert nagyon sokáig bírja egy töltéssel…

Nekem a bő 21 hónapos X-em 85 %-on van. Nem értem a hogyanját, mert emlékeim szerint már jó ideje megállt 85 %-nál. Pedig most már igazán le akarnám tornászni 80 % alá november 2-ig, hogy még garanciában kicseréltethessem - és visszahozza az árát az AppleCare+.
Az mondjuk biztos, hogy korábban jóval többet töltöttem Anker PowerCore powerbankről, ami max. 2,4 A-ral tölt.

Nem értem miért vársz, meg szenvesz vele. Az AppleCare+ dealben 2x cseréltetheted ki a készülékedet kérdés nélkül. ERGO fogod hozzá dobod egy kőhöz majd beáztatod, és besétálsz vele az Apple szervizbe. Kicserélik.

Hazánkban kivételesen fizetni sem kell érte. :slight_smile:

Pardon? :smiley: @SzifonAdmin nem kell fizetni érte?
Nekem utoljára iCentre azt mondta ( igaz csak feltételezték) hogy majd kapok egy számlát az Appletől ha AppleCare+ alatt cseréltetem a törött telefonom.

Eddig 2-3x cseréltettünk AppleCare+ -ban készüléket és itthon sosem fizettünk érte. A hazai rendszer nincs erre felkészülve iPhone esetén, mivel ugye nem is adnak el itthon AppleCare+ -t.

Lehetséges, hogy ez már változott mondjuk az elmúlt évben, de én továbbra is úgy tudom, hogy nem kell fizetni érte hazánkban. Leadod a törött készüléket, és kapsz később egy újat ingyen. :slight_smile:

Külföldön persze fizetős ez a csere.

1 kedvelés

Az baráti, gondolom expressz csere viszont sajnos nincs. :slight_smile:
Ez iStyle vagy iCentre volt egyébként?

Kedvencem persze az volt, amikor Londonban, mondom kicseréltetem már ezt a készüléket, bemegyek, mondom szar az akkumulátor (tényleg szar 87%-os) ki szeretném cseréltetni. Azt mondja bevizsgálja, ha rossz kicserélik. Mondom én az egész készüléket szeretném. Mondja ha csak az akkumulátor rossz akkor nem fog menni. Mondom ha kimegyek és leb@szom a földre? Mondja ő ilyet nem állított, de :man_shrugging:t2: ez egy megoldás lehet. :smiley:

Mondom ez így hát… Mit volt mit tenni… :smiley: Itthon természetesen nem cserélik azonnal, kint mondjuk Bécsben, ha van raktáron akkor instant csere. Persze ott fizetsz.

1 kedvelés

Én sem akartam bevinni USben, mert csak akkucsere lett volna szifonnál, Watchomat meg el akarták küldeni hogy bevizsgálják, de akkor is már 2 órát autóztunk az Apple Storeig szóval kihagytam mert nem feltétlen akartam pedzegetni azt hogy hazarepülök az óra nélkül, meg volt ugye akkor még az ECGs mizéria is, tehát majd itt leadom inkább.

Törésnél meg akkor megspórolok magamnak 79$ illetve az utazást Bécsig inkább. :slight_smile:

1 kedvelés

Érdekes felfogás, bár valóban működhet.
Az egyetlen aprócska bibi, hogy kissé szentimentális vagyok ezzel a készülékkel kapcsolatban, ugyanis ez volt az első (és valószínűleg az egyetlen) iPhone-om, aminek a megjelenésekor sorba álltam - harmadikként mentem be a Store-ba.

Ennek viszont érdemes utánakérdezni, hogy itthon ingyen cserélik-e AppleCare+ esetén - asszem 99 € lenne amúgy.

Nekem eddig ingyen volt, az iStyle vegezte.

2 kedvelés

Tapasztalat alapján mennyi az átfutási idő az iStylenál?
2x voltam náluk telefonnal, de mivel szavatossági csere volt, elég sok időbe telt a megszokott 3-4 naphoz szokottan. (iCentre, gari)

En oktober 16-an adtam le az iPhone 8-at a Corvin negyednel levo uzletukben es oktober 24-en kaptam vissza az Arkadban levo uzletukben (ezt valasztottam, lehet, hogy ha a Corvin vagy az Andrassy lett volna, akkor nyerek 1 napot).

1 kedvelés