TIME: az iPad lett a 2010-es évek legjobb terméke

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/12/20/time-az-ipad-lett-a-2010-es-evek-legjobb-termeke/

Szinte hihetetlen, de kevesebb mint két hét múlva itt van 2020. Épp ezért érdemes visszatekinteni, hogy mennyi technológiai újítás történt a 2010-es években, és a TIME magazin pont ezt tette. Talán nem meglepő, de a TIME szerkesztőjének, Patrick Austinnak a 2010-es évek 10 legjobb kütyüjei listájára bőven kerültek Apple termékek is: Apple iPad (2010)…

Ha trollkodni akarnék, tuti beírnám, hogy az új évtized két hét és egy év múlva kezdődik csak hivatalosan :wink:

1 kedvelés

Tudod, pont ez jutott eszembe Nekem is! :rofl:

1 kedvelés

Szinte hihetetlen, mert tényleg nem.
0-val csak az elvetemült fejlesztők szerint kezdődik a sorszámosztás… amikor az éveket kezdték, ők még nem voltak ott :smiley:

1 kedvelés

Azért Jobs és Musk terméke az első két helyen. Kiváncsi vagyok tíz év múlva kinek a terméke lesz az első helyen és mi az ami megváltoztatja az emberek szokásait és életét.

1 kedvelés

Igen Miki, ezen én is gondolkoztam. Félelmetes fejlődést mutatott ez a piac az elmúlt évtizedben. Én is gyakran gondolkozom, mi jön most. Az Apple pl. elég forradalmi volt a design terén, ezt lehet vajon überelni? A technika (és mi) nagyon érdekes évtizednek nézünk elébe :slight_smile: