Tipp: gyorstárcsázás fotóval a főképernyőről! (videó)

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/01/17/tipp-gyorstarcsazas-fotoval-a-fokepernyorol-video/

A Parancsok alkalmazásról már írtunk korábban itt a Szifon.com-on, azonban mindig szembejön egy-egy újabb tipp, amivel könyebbé, vagy kényelmesebbé tehetjük az iPhone-unk használatát. Most a gyorstárcsázást fogjuk megtanulni, ami kirakható főképernyőre is. Ez látható a borítóképen is, csupán megnyomom az ikont és már hívja is készülék az adott számot. A tippet Laci küldte nekünk, és…

Nagyon jóóóó,amikor még Cydia-s voltam akkor is megvolt,már nagyon hiányzott ! köszi

1 kedvelés

Jó ez a Shortcuts, de én még azt se tudom beállítani, hogy x idő elteltével riasszon, vagy állítsa le a Spotify playlist-em :frowning:
Nem igazán találtam még benne hasznos dolgot

Ez is hasznos:

Jogos, ha úszol a telefonnal :slight_smile:

Vagy ha beejtem a klotyóba, mint 1xer!

Sziasztok! Nekem is tetszett a cikkben leírt beállítási lehetőség, de az alábbi “nehézségbe” ütköztem: gyorstárcsázóban , ahol meg kellene jelenni a kiválasztott kontaktnak, es videó alapján lehetne személyre szabni(pl .:kép ), nekem a következő üzenet jelenik meg: “ az eszköz korlátozásai nem teszik lehetővé a Parancsok szàmàra a Kontaktjaihoz való hozzáférést.”
Ezt hol kell feloldani? Köszi előre is.

Szia!

A parancsok beállításai alatt a engedélyezni kell a kontaktokhoz való hozzáférést. Ezt valamiért nem tetted meg első indításkor.

Szia! Újra telepítettem, de nem kèrt hozzàférést sem most, sem az előző alakommal.
Próbáltam a beállítások menüben találni valamit,de semmi. ( beállítás- adatvédelem - kontaktoknal sincs erre lehetőség.)

Sőt most látom, hogy a kontakthoz hozzáférést kérő alkalmazások(pl Skype, waze) estén inaktív a kapcsoló. Azaz ott van a gomb amivel engedélyezhetnèm , de nem tudom elhúzni az aktivalàshoz.

Milyen iPhone? Lehet nem támogatott készülék.

Iphone 7, ios12.0

Nincs fenn valamilyen profil (pl. munkahelyi), ami tiltja ezeket a funkciokat?

1 kedvelés

A Beállítások / Parancsok menüpont alatt be van kapcsolva a Kontatok?

Fura, esetleg amit amit @Czo írt?

Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat, megtaláltam a hibát.
A keresésben beírtam,hogy “korlátozások”, és ott felhozott olyan rejtett beállítások menüket, ahol ki lehetett kapcsolni.

Most mar tudom használni a gyorstárcsázást.

2 kedvelés

Sziasztok
Az ikon modosításánál nem nem dobja fel a fotokat, mi lehet a gond?