Több mint 20%-ot esett az Apple részvényárfolyama

Egyszer volt hol nem volt…
Ugye mindenki emlékszik arra ,hogy egyszer már
a csőd szélén volt ez a cég a töketlen vezetés és a felhasználók hülyének nézése miatt.

Az a helyzet, hogy abban mindenki biztos lehet, hogy akik az Apple-t irányítják pontosan tudják milyen márkán ülnek, mit várhatnak a döntéseik után a piactól, és merre kell továbbmenniük. És abban is biztos lehet mindenki, hogy van B, C, D, E és F tervük is minden szituációra, valamint egy ennyi pénzzel és halál profi managment-tel dolgozó gárda improvizálni is kiválóan tud. Tehát aki egy pillanatig is temetni szeretné a céget, az bizony nyugodtan felejtse ezt el. Az árakra visszatérve: hát azok nálam is kiverték a biztosítékot rendesen. iPhone XS Max-ot használok, imádom, de egyben minden nap amikor ránézek, eszembe jut, hogy nem vagyok normális. iPhone 7-ről váltottam (elpusztult egyik reggelre a töltőn) és vettem egy nagy levegőt és belevágtam. Egy esetben nem vettem volna meg… Ha hamarabb jön ki a Huawei Mate 20 Pro. Ugyanis azon a telón sikerült nekem először kipróbálnom a legújabb Androidot, aminek a gesztusvezérlései egy az egyben az iPhone X, Xs, Xr, Xs Max-ot tükrözi. Egyszerűen nem érzem, hogy nem iPhone-t használok. És ugye a Mate 20 pro is nagyon drága telefon, de ha hamarabb látom ezt, megvártam volna egy olcsóbb de jó androidos telót, az új oprendszerrel…Mindegy, ez így alakult, nagyon jó az új teló, én nem vagyok Apple ökoszisztémához kötve, tehát nem zavarna ilyen szempontból a váltás, de imádom az iOS kezelését és ez nagyon fontos érv volt amellett, hogy 3GS óta csak iPhone-t használok… de ha az árképzés ebben az irányban megy, akkor a következő nem iPhone lesz, az hétszentség…

2 kedvelés

Xs max-od van és szerinted drága a mate 20 pro? :slight_smile:

Amúgy ez ökoszisztéma dolog véleményem szerint olyan, hogy csak lustaság kérdés váltani másra.

ha fizettél alkalmazásért az App Store-ban, akkor az veszteség platformváltás esetén.

1 kedvelés

A telefonok ára annyi, amennyi. A Glamourt az életérzést meg kell ám fizetni.
De a macmini, egy belépő szintű középszerű hardverrel felszerelt gép.
En le is tettem az Apple által gyártott gépekről.

Vhol az este beírtad, hogy “primitív hozzászólásokra nem tartasz igényt” MI SEM!
Sztem ne állj sosem földre mert ott fogsz azonnal kihajtani és ezt az esti “munkásságodra” értem itt!
Nem tudom honnan jöttél, de vissza is mehetnél azzal a lendülettel. Na bééékeee, hogy értsd. :sheep:

Most hogy ilyen szépen teleszemetelted az oldalt, vagy csak szét vagy szóródva? Hát seperd össze a darabjaidat legyél szíves, majd húzd fel a narancs szinű mellényt és hordd el magad az előző helyedre. Köszönjük szépen!

1 kedvelés

Már moderáltam (pontosabban @Jadeye) , de nagyon elemében érezte magát.