Töltsd le az iPhone 11 és 11 Pro új háttérképeit!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/17/toltsd-le-az-iphone-11-es-11-pro-uj-hatterkepeit/

Az Apple prezentációkon mindig tökéletes képeken nézhetjük meg az új eszközöket. A világítás, a megfelelő szögek és persze a szép hardver is hozzájárul a jó promóciós tartalomhoz, de a legtöbbet a háttérkép dobja rajta. Éppen ezért, amikor az Apple bemutatja az új iPhone-okat, sokaknak jut eszébe először az a gondolat a telefonokat látva, hogy “nekem…

Sajnos nekem nem sikerült letöltenem (XS) pedig hosszan böktem a képre,fel sem ajánlotta a mentést.

Nem toltheto. (Xs) :confused:

@mezeiattila, @Tinky: köszi, már nézzük, addig esetleg az alkalmazás helyett nyissátok meg Safariban a cikket, úgy mennie kell.

Safariból működik. A felbontás ekkora? Mondjuk kirakva a kijelzőre nem csúnya, csak meglepően kicsi a képek felbontása.
A “hullámok” közül egyedül a zöldes néz ki valahogy X-en, ami nem lóg bele a notch-ba. Gyanítom nem ti optimalizáltátok az adott készülékekhez, de szerintem nem a legjobban elkészült képek ilyen megfontolásból.