Töltsd le ingyen az Obscura 2-t!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/31/toltsd-le-ingyen-az-obscura-2-t/

Az Apple az Apple Store appban időnként elérhetővé tesz redeem kód segítségével egy-egy appot, így történt ez most az Obscura 2 kapcsán is. Az Obscura 2 egy professzionálisnak tekinthető kamera alkalmazás. Elődje is már elég nagy népszerűségnek örvendett a felhasználók között, ezt csak még újabb szintre emelte az új verzió. Ha nem lenne telepítve a…

Sajnos folyton hibára fut és jelzi, hogy próbáljam meg később.

Nekem is ezt írja. :frowning:

@Fricy78, @dokabalint, @rihekopo79: az Apple oldalán lesz a hiba, próbáljátok meg később újból.

2 kedvelés

Nekem szintén…

Szerintem már jó nekem müködik

Sajna nekem sem műxik. Át se irányít az app store-ba, hanem a fent csatolt hibaüzenetet kapom én is.

Mar 2 Napja próbálom egyfolytában de semmi

Sajnálom pedig nekem működik

Nekem is lejött pikk pakk, de kb egy perc után töröltem is. Nem tetszett. Ettől függetlenül köszi a tippet.

Sziasztok, nekem sem megy. Tegnap sem ment. A hiba ugyanaz mint az előttem szólóknak.

Csak az apple store-t állítottad amerikaira?

Sziasztok! Jelenleg elérhető!

Igen. Mást nem kellett

Ugyanitt jelezném az Adminnak, hogy ha lehet, akkor állítsàtok be, hogy ne legyen 20 karakter a limit válaszadásnál, mert most pl csak egy igennel szerettem volna válaszolni a kérdezőnek, mert úgy gondoltam, hogy az is elégséges. Köszi

Sziasztok, ma ipaddel probaltam azzal megkaptam a kodot, tehat tovabb jutottam mint az iphone-on. Aztan azt irta hogy ezt a kodot mar egy masik fiok bevaltotta.

Az igenkevés :smiley: de változtatok rajta.

Az első bejegyzés továbbra is maradt 20 karakter, a másodiktól már lehet három. Így akkor, aki már hozzászólt tud igennel is válaszolni. :slight_smile:

1 kedvelés

Már nekem is engedte letölteni. :slight_smile: