Triby, a hordozható okos hangszóró

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/26/triby-a-hordozhato-okos-hangszoro/

Manapság lassan már nincs olyan elektronikai eszköz, amiből ne lenne okos változat is a piacon. Már már a tévénk, hűtőszekrényünk, porszívónk, óránk, telefonunk is mind-mind okos, ahogyan a hordozható hangszórónk is lehet az. Sok nagy gyártó az otthonunk központjába képzeli el az okos hangszóróját, de az invoxia a Triby-vel mindezt hordozhatóan oldotta meg. Amennyiben megkérdeznénk valamelyikőtöket,…

Mennyire szól rosszabbul mint egy homepod illetve hogyan szól egy jbl charge3-hoz képest? Jelenleg ezt a kettőt használom de lehet hogy kiváltanám mind a kettőt mert így elsőre elég bejövős ez a Triby.

Szia,

A HomePod mindennél jobban szól, annak még a közelébe se ért egyik hangszóró sem, ami hasonló kaliberű. Nyilván egy sztereó szett lenyomja, de ugye nem az a szegmens. A JBL charge 3 szerintem basszusban jobb mint a Triby, bár azt csak elvétve hallottam.

Szerintem ez a termék inkább mellékjük jó, a JBL-t kitudja váltani, de ott kérdés a hang.

Köszönöm a választ. Nincs kirakva valahol belőle esetleg egy demo hogy kipróbálhassam?

Szerintem a hét vége fele már vissza kerül az ikiegesztok.hu -hoz ott meg lehet hallgatni. @ikiegeszitok szerintetek?