Túrázás, biciklizés és geocaching a Geoládák alkalmazással

Eredetileg itt jelent meg: Túrázás, biciklizés és geocaching a Geoládák alkalmazással - Szifon.com

Volt már korábban Vendégblogger-cikk túrázásról iOS-eszközökkel: Ugyankerem a GPS Kit nevű alkalmazással mutatta meg, hogy lehet iPhone-nal a magyarországi turistautakon kirándulni. A Geoládák app azonban kifejezetten a hazai túrázásra, biciklizésre és geocachingre optimalizált alkalmazás, és a GPS Kitnél jóval szélesebb szolgáltatásokkal rendelkezik – nem csak a geoládázók, hanem az általános túrázók számára is. A magyarországi geoládákon…

1 kedvelés

2001.12.25.-én voltam először “kincskeresésen” és megtetszett nagyon a dolog akkor egy családtag révén ismerkedtem meg az egész Geocachinggel, bár akkor még egy garmin gps-el kerestük és nem iPhone-al :slight_smile: és emlékszem mi voltunk majdnem az elsők annál a ládánál. Néha eszembe jut és akkor elmegyünk még mindig ládát keresni. :slightly_smiling_face: Amúgy én a legjobban azt szeretem benn, hogy az ember mindig talál érdekes eldugott helyeket a Gecaching segítségével. Azt tegyük hozzá, hogy ez világszerte elterjedt “játék”. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra. :+1:
Megtaláltam az első “ládám” loggját :slightly_smiling_face:

1 kedvelés