Új testreszabási lehetőségek a Memojiknál az iOS 15 alatt

Eredetileg itt jelent meg: Új testreszabási lehetőségek a Memojiknál az iOS 15 alatt - Szifon.com

Az Apple hétfőn, a WWDC21 kezdetével egyidőben mutatta be legújabb mobil operációs rendszerét, az iOS 15-öt. A megújult iMessage és a FaceTime élmény mellett a vállalat további testreszabási lehetőségekkel bővíti a sokak által kedvelt Memoji funkciót. A Memojik egyébként fontos szerepet játszottak a WWDC21 eseményének kampányában is. Most az Apple lerántotta a leplet a testbeszabási…

Nem! Óvodások szintjén még elmegy… Gondolom talán a 12éves korosztálynál csúcsosodik… Utána már ők sem használják… idegesítően ocsmány az egész, túl gyerekesek a rajzok…

így jelezheted ezt az Apple felé, esetleg példa képekkel illusztrálva, hogy te milyen képeket szeretnél:

Most őszintén, ha jelezném nekik, mit érnék el vele? Ha Magyarország összes iPhone tulajdonosa ugyan ezt írná nekik, még arányaiba az is kevés lenne, hogy érdemben ráfigyeljenek…
Amúgy meg nem vagyok grafikus… Így nem fogok grafikával szolgálni… Nagy gáz az Apple-nél, hogy nem tűnik fel annak a homály grafikai csapatnak, hogy dedós rajzaik vannak! Amúgy sajnálom, hogy ebben az apple kicsit színvonal alatt van, de főleg azt, hogy észre sem veszik, hogy milyen gáz az egész… Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel kapcsolatban a földön, és csak engem zavar… De számomra elég……. :confused::pensive::disappointed:

Szerintem egyáltalán nem dedós. Vagy ha dedós akkor ez a trend, mert pl a Facebookos matricák is szinte teljes egészében ugyanilyen stílusúak. :woman_shrugging: