Újdonságok az iOS 14 beta 2-ben

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/08/ujdonsagok-az-ios-14-beta-2-ben/

Ahogy arra lehetett számítani, két héttel a WWDC után megérkeztek a második béták az Apple új operációs rendszereihez. A legtöbb változást az iOS 14 második bétája kapta, de azért történt 1-2 érdekesség macOS Big Sur és HomePod vonalon is. iOS 14 beta 2 Nézzük is sorra az iOS 14 beta 2 változásait! új Naptár ikon…

Valamint figyelmeztet, ha nem kellő bonyolultságú jeszlót használsz pl mail fióknál, illetve jelzi, biztonsági kockázatokat, pl ha egyik fiók adat szivárogtatásban érintett lehet… (vagy ez volt eddig is?)

Volt az első bétában is :slight_smile: de ja, újdonság.

Nekem az tűnt fel hogy a beállításokban az app Store menüben eltűnt az a lehetőség hogy pl kilepjek az USA  id-val és belépjek a magyarral. Ezt most hol lehet meg tenni tudja esetleg valaki?

@szorian az App Store-ban nyomj a profilképedre, és görgess legalulra.

megnézem köszi.

Sziasztok nálam iphnone se 2020 -on lefagyott a viber 3x telepítettem
Mind3x legagyott . Béta 2 be tud valaki valami infot ,hogy fent áll e még ez a probléma?

nekem semmi problémám nincs a Viberrel, korábbi bétán sem volt. (nekem iPhone Xs-em van, bár annak semmi köze nem kellene legyen ehhez.)

Az elozo betan es ezen a betan is gond nelkul mukodik a Viber (Xs Max).

Kolegámnak se volt csak nekem se én …

Másik kérdés mikor oldat csoportosítsa az appokat azt el
Lehet tüntetni? Vagy az fix?

Szia. Szintén ugyan ezzel a problémával küzdök. Többször telepítettem de ahogy rá megyek egy beszélgetésre azonnal lefagy😏
Beta1 és Beta2 ugyan úgy. Szerintem ezt majd a Vibert fejlesztők fogják javítani :+1:

Úgy legyen !

Vibernél van egy bug a 14 beta 1 illetve 2-ben, ha beàllítàsokban a kijelző és fényerőben be van kapcsolva a félkövér szöveg akkor a viber lefagy ha írnàl üzenetet. Ha nincs bekapcsolva akkor jól működik