Újfajta szíjjal érkezik az Apple Watch Series 9, jövőre pedig teljesen új design várható

Eredetileg itt jelent meg: Újfajta szíjjal érkezik az Apple Watch Series 9, jövőre pedig teljesen új design várható - Szifon.com

Már csak egy hónap választ el minket az Apple Watch Series 9 és az Apple Watch Ultra 2 bemutatásától, így egyre pontosabbak az előrejelzéseink. Vannak viszont már olyanok, akik a 2024-es Apple Watch-ról, az Apple Watch X-ről álmodoznak. Nézzük meg, hogy mit írnak a pletyka lapok! Kosutami (@KosutamiSan) Twitteren megszellőztette, hogy az Apple egy teljesen…

Ez is szögletes megoldás de mennyivel joban néz ki mint az apple gyerek kinézetű órája.
Ezt szépen is meg lehet oldani:

akkor vedd meg ezt? (csak utána ne csodálkozz, ha az adataid a kínaiakál kötnek ki.)

Mi az a resz, amibol gyerek kineztu a jelenlegi?

Szépről más a véleményünk és ez így is van jó :wink: Szerintem ez egy katasztrófa kinézetű óra.

De csak a kinézetért nem veszem meg, fontos a biztonság is.
Az apple vehetne róluk példát. Így kell egy szögletes órát elkészíteni.

Szerintem az apple watch egy katasztrófa kinézetű óra.

mivel az Apple-nek jelenleg nincs szögletesebb oldalú órája, így nincs mivel összehasonlítani az általad linkelt terméket. ha lenne, és az neked nem tetszene, akkor volna összehasonlítási alap. jelenleg nincs.

de akkor neked csak ez a problémád pontosan, hogy az óra tokozásának az oldala nem sík, hanem gömbölyített?

Mivel a gyerekeknek készült okosórák zöme hasonlít az AW-ra, nem véletlenül, gondolom emiatt érzi, hogy gyerekórának néz ki. Pedig pont fordítva van.

pontosan… De nincs fordítva :smiley:

pontosan melyik, gyerekeknek készült okosórára gondolsz, ami úgy néz ki, mint az Apple Watch, és ami akkor mind az Apple Watch előtt jelent meg?

A fordítva alatt a többi akár nem gyerekeknek készült okosórákat értettem, hogy másolják a külsőt, mert a gyerekek szeretik, ha úgy néz ki mint a nagyoké és nem az AW hasonlít rájuk.