Újraéled hazánkban az AUDIOENGINE márka – ne keresd tovább a tökéletes asztali sztereó hangfaladat!

Eredetileg itt jelent meg: Újraéled hazánkban az AUDIOENGINE márka – ne keresd tovább a tökéletes asztali sztereó hangfaladat! - Szifon.com

Az AUDIOENGINE-nel nem először találkozom, már évekkel ezelőtt teszteltem itt a Szifon.com-on. A saját erősítővel felszerelt sztereó hangfalszett brutálisan jól szól. Őszintén, nem nagyon lehet szebb szavakkal illetni, egyszerűen tudtam előre, hogy ha lerakom az asztalomra, nem akarom onnan visszaadni. Így is lett. :man_shrugging:t2: Az AUDIOENGINE lényegében a prémium kategória, ők arra lettek hivatottak, hogy…

azt hittem 200 lesz… :money_mouth_face:
aramot hogy kap? :astonished:

AudioEngine A2+ Review ha még olvasnál. Illetve audio diagramokkal szakértenél :fist_right:t5::fist_left:t5:

“A basszust “kifelejtették” a készítők.
Asztali hangszóró és nem jó semmilyen más használatra, nem úgy mint néhány polc hangszóró.
Határozottan nem audiophile hangminőség.”
Köszi.

Nekem A5+ van, összességében ugyanilyen kiváló véleménnyel vagyok róla.
És ahogy elnézem, nem csak én.

De ez nem Audiophile hangfal, és ez a cikkben sem hangzik el. Ez szimplán jól szól, és igen nincs mély, de ott van a mélyláda csatlakozási lehetőség. Máris lesz mélyed.