Vendég Blogger: MDM, avagy iPhone a vállalati környezetben

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/23/vendeg-blogger-mdm-avagy-iphone-a-vallalati-kornyezetben/

Az alábbi cikket Tamás küldte nekünk, köszönjük! Ha te is küldenél be olyasmit, ami szerinted másokat is érdekelhet, ajánljuk figyelmedbe ezt az írásunkat, amiből minden szükséges részletet megtudhatsz: Vendég Bloggerek, tiétek a terep! *** Ez a téma már nagyon régóta itt pihen a gépemen és sokszor nekifutottam már, de valahogy most sikerült olyanra formálnom, ami a szélesebb…

Nagyon jó cikk, köszi szépen!
Esetleg ha van tapasztalat O365 alatti felügyelettel, azt szívesen venném.

Van tapasztalat, de a Microsoft / O365 / Exchange specifikus dolgokat nem tudom, én csak együtt dolgoztam a Microsoft-os kollégákkal.

Ha esetleg ki tudnád fejteni, hogy azon belül mi érdekel, lehet meg tudom válaszolni. :slight_smile:

Ott szinte minden neten megy, nem nagyon van gép felügyelet o365 alatt, úgy emlékszem, ezért eszköz felügyelet se nagyon, de a szolgáltatások meg persze tökéletesen működnek amióta van új Office, lassan 3 éve… :slight_smile:

Ez nem igaz. Kicsit később részletesen kifejtem neked, de ennyit nem vagyok hajlandó telefonról gépelni. :slight_smile: