Vezeték nélküli töltős digitális ébresztőóra az XPRO-tól

Mert azt is szeretik ha a pénzük a zsebükben van. :crazy_face:

Hosszú távon több kábelt kell venniük mert eltörik. A vezeték nélküli töltőt nem kell mozgatni így nem törik el, kvázi több lovetta marad a zsebben :kissing_heart:

Én ezt tudom ezért is használok azt na meg a kényelem miatt is és ugye az órával is fizetek ami nem támogatja egyelőre a kp-t :grinning:
Igaz nálam nem tört el még egy kábel sem pedig sokáig használtam a QI töltők előtt, csak mint műszaki ember a dugónál fogom és akkor kitart sokáig.

Soha nem tört még el kábelem, valamit biztos jól csinálok. :smiley: Persze egyetértek azzal, hogy a vezeték nélküli az igazi, a média részlegen a családban mindenki utálja a kábelhalmot, de sajnos azon a fronton egyelőre nem lesz kábelmentesség… Pedig jó lenne pl vezeték nélküli TV, router, stb… :smiley:

1 kedvelés

Okosan kell megtervezni a rendszert otthon és akkor minimalizálni lehet a kábeleket, na meg sok futhat a falban is a 220V mellett másik csőben pl, stb. Így el lehet tüntetni kb a 80%-át.

1 kedvelés

Na jó dehát ez mind hatalmas munka. Az ember nem szívesen vág bele ilyenbe, hacsak nem eleve felújítást tervez.

Persze ha nem tervez semmi t még egy festést sem akkor marad a parketta szegélyek alatti megoldás és van pár elmés ötlet még amiket érdemes helyfüggően megfontolni. Lehetőség szerint egy bolyba tenni több eszközt és ott megoldani a rejtést, ahol több az eszköz oda elég egy UTP majd a végén switch oszt, stb. Sok okos ötletet lehet meríteni a netről is, igaz sok esetben véletlenül akad rájuk az ember.
Na de ez már megint sok off és kapunk érte. :roll_eyes:
A cikk témájánál maradva azt nézegettem, hogy ha ráteszem a tetejére a telót, akkor a kamera dudor miatt billeg, miért is nem hagytak mindkét irányban mélyedést erre?