Vezeték nélküli töltős digitális ébresztőóra az XPRO-tól

Eredetileg itt jelent meg: Vezeték nélküli töltős digitális ébresztőóra az XPRO-tól - Szifon.com

Manapság már jóformán alapfeltétel, hogy az íróasztalunkra, éjjeliszekrényre szánt lámpa, óra, vagy egyéb dolog rendelkezzen vezeték nélküli töltővel, és ez alól az XPRO digitális ébresztőórája sem kívétel. Pár hete kaptam meg az XPRO-tól az órájukat, ami nekem ugyan nem a hálószobába került, de két fontos helyet is elfoglal a lakásban. Az XPRO ébresztőórája lényegében egy…

“Manapság már jóformán alapfeltétel” Valóban.
Bár az emberek 90%-a nem is tudja, hogy van vezeték nélküli töltő is.
Sőt az sem tudja akinek iPhone-ja van :smiley: tapasztalat…

Én kicsit maradi vagyok és EZT a dokkolót szeretném, de Apple-nél már csak arany színben van, máshol meg nem is találom… se iStyle-ban, se sehol. Nem tudjátok hol lehetne venni? Vagy teljesen lemaradtam már róla és kifutó termék?

Köszi a cikket, jó kis cucc - és ami meglepő, az ára szintúgy!

vkleszken, ezt nézd meg.

Köszi, bár én ténylegesen azt a dokkolót szerettem volna, de ha ennyire nem kapható már értelmes színben akkor alternatívának ez is jó lehet. :slight_smile: Az arany színű hiába szép, totálisan nem illik a berendezéshez… :sweat_smile:

Tavaly november vége óta kerestem én is a gyári Apple-dokkoló ezüst változatát… :frowning:

Nekem jó lenne a fehér, asztroszürke de még a fekete is. De ez az arany köszönöm nem kell. :smiley:

De nem értem miért ilyen bedugós dokkolót használtok amikor ott a vezetéknélküli töltés.
Sokkal kényelmesebb és nem használsz fizikai csatlakozót ami elromolhat.

Mert jobban tetszik, hogy áll és nem fekszik.

Itt találsz még.

1 kedvelés

Van egy csomó kábelem, töltőfejem - és amíg azok működnek, nem vagyok hajlandó kidobni vagy a fiók mélyére süllyeszteni őket, csak azért, hogy pénzt adjak ki egy másikért…

Jah: BookBook tokot használok a 12 minihez, ezzel pedig lőttek a vezetéknélküli töltésnek. Nem, a tokot nem akarom lecserélni, imádom! :smiley:

Nekem sem fekszik a teló töltés közben. Álló helyzetben van töltés közben is és lehet is használni.
A fekvő töltők gagyik, az álló megoldások a jók.
Én már 5 éve nem használom a fizikai csatlakozót a telefonon. Felesleges…

Nem kell kidobni a töltőfejet és a kábelt sem. Csak az álló vezetéknélküli töltő állvány kell. A kábel és a töltőfej a régi. De nem kell sosem a kábelért nyúkálni :smiley:

Nekem van egy fehér itthon, kell? :slight_smile:

Gyári bontatlan csomagolás? :slight_smile:

@vkleszken Itt van feketében eladó:

Áh köszi. :slight_smile:

Nem, de nem volt használva. :slight_smile: Alza akko :slight_smile:

1 kedvelés

Miért szeretik használni az emberek az elavult vackokat, kábelek csatlakoztatását telefonhoz amikor van sokkal jobb megoldás. Érthetetlen számomra :thinking: